Blood bowl starter box engarde pasaulis

Pradėkime žaisti Blood Bowl žaidimą – pristatymas

Ar jums patinka futbolas ar regbis? Ar kada nors pagalvojote: “Šis sportas yra kietas ar kas, bet aš tikrai noriu pamatyti psichozinį gobliną, pamačiusį elfą per pusę su grandininiu pjūklu.” Na, brangūs Sportas Fan, tada Blood Bowl yra skirtas jums! Blood Bowl yra greitas, lengvai išmokstamas, bet sunkiai įvaldęs savo ruožtu pagrįstas stalo žaidimas, kuris duobes maža komanda fantazijos trope žaidėjų prieš maždaug lygi priešinga komanda aikštėje (arba srityje). Jis naudoja specializuotus kauliukus, pasirinktinius matavimo įrankius ir šablonus, ir kelia taktinį ir strateginį iššūkį, kuris užima mažiau laiko nei Warhammer žaidimas, tačiau vis dar turi toną sudėtingumo ir malonumo savo tėvų aplinkoje.

Blood Bowl turi visas klasikines Warhammer Fantasy frakcijas: Žmonės, Orkai, Elfai (visi 4 tipai!), Nykštukai, Undead, Skaven, Chaos, Driežmenai, Goblinai ir net Halflings! Yra kažkas visiems Blood Bowl. Ar norite, kad komanda, kuri pummels savo kelią į lauką, sužlugdyti savo pažadinti? Pasiimti chaosas Pasirinkta komanda ir žiūrėti vadovai roll (arba gauti sutriuškinti)! Ar norite žaisti komandoje, kuri yra judri, greita ir teisėta taškų grėsmė beveik bet kuriame posūkyje? Tada patraukti kai medienos elfai, ir atsispirti noras smugly pasakyti “rezultatų suvestinė” kas penkias sekundes kiekvieno žaidimo!

Istorija

Engarde pasaulis

3-iasis leidimas Kraujo Bowl.

Blood Bowl yra originalus stalviršis fantazijos futbolo žaidimas, pirmą kartą išleistas 1986 m. ir sukurtas Jervis Johnson. Tai labai laisva amerikietiško futbolo parodija, apimanti klasikinių fantazijos nustatymų elementus, tokius kaip elfai, orkai ir nykštukai. Nuo 1986 m. “Blood Bowl” gavo atnaujinimą 1994 m., Kad apimtų plastikines miniatiūras ir starterio dėžutę, kuri atėjo su kauliukais ir aikštele (laukas mums, amerikiečiams), o tada iki 2016 m.negavo jokių oficialių atnaujinimų . Buvo klesti interneto bendruomenės entuziastų, kurie nuolat žaidimas vyksta per tą 22 metų laikotarpį, tačiau daugiau nei du dešimtmečius, Blood Bowl atrodė pamiršta.

Tada, 2016 m., GW nusprendė atnaujinti savo paramą vieninteliame sporto tematikos žaidime ir išleido naują startinę dėžutę ir visą daugybę plastikinių komandų. Nepaisant visų atnaujintų modelių, didžioji dalis, GW nepadarė daug taisyklių, ir tai atneša mums iki šių dienų!

Su nauju leidimu GW pirmą kartą nuo 1994 m. labai pakeitė taisykles. Tai puiki naujiena! Su žaidimo būna statinis taip ilgai, kai nusiraminimas ir pasenimas buvo galima tikėtis. Tai taip pat suteikia naujesnių trenerių galimybę įšokti į mišinį ir nedelsiant padaryti bangas, nes dulkės ant naujų taisyklių rinkinio toli gražu nėra nusistovėjusios.

Esmė ta, kad jūs turite duoti Blood Bowl pabandyti! Bet koks žaidimas, kuris ne tik liko gyvas, bet klestėjo 22 nepalaikomus metus, yra vertas šūvio, ir mes tiesiog žinome, kad jums patiks!

Kodėl žaisti kraujo Bowl?

Engarde pasaulis

Kreditas: Robert “TheChirurgeon” Jones

Blood Bowl yra lengvai labiausiai unikalus žaidimas, kad žaidimai seminaras gamina, ir jūs negausite panašios patirties niekur kitur GW kataloge. Be to, Blood Bowl yra antras labiausiai prieinamas žaidimas žaisti iš GW, atsilieka tik Warhammer Underworlds. Viskas, ko jums reikia, yra 16 ar mažiau žaidėjų komanda, plokščia aikštelė ir keletas kauliukų!

Tai taip pat vienas iš geriausių istoriją kuriančių žaidimų rinkoje – kiekvienas kauliukų ritinėlis atneša neįtikėtiną įtampą, ir nesvarbu, ar jūs pasakojate savo draugams apie laiką, kurį jūsų Orc Blitzer vengė keletą spręsti stumti per savo priešininko gynybos atlikti kamuolys į pabaigos zoną ir savo komandą į pergalę, ar tuo metu jūsų Skaven Gutter Runner stumdosi save tik šiek tiek per toli, užkliuvo ant vartų linijos, sumušė savo kaklą, ir mirė, jūs greitai rasti sau istorijų apie paskutinio posūkio herojiškas ir širdies

Žavingas dalykas apie Blood Bowl, tačiau yra įdomus jausmas aplink jį. 40k ir AoS gali būti labai tamsus ir niūrus tonas, bet Blood Bowl nustatymas yra lengvabūdiškas ir nerūpestingas! Beje, jis vis dar gavo smurto ir veiksmų mes atėjo tikėtis iš žaidimų seminaras produktas, bet jis couched į įdomių sporto renginys atmosferą, o ne mirtingųjų sferų likimą.

Galiausiai, Blood Bowl yra tik GW produktas, kuris tiesiogiai tęsia Warhammer Fantasy nustatymas, kad daugelis, daugelis žmonių vis dar myli. Nėra nė vienas išgalvotas, lengvai autorių teisių terminus, kurie yra taip susipažinę Amžius Sigmar šių dienų! Mes kalbame apie Orkų, Elfų, Nykštukų, Goblinų ir Ogreso! Jei pažvelgti atgal su meile apie tai, kas kažkada buvo vadinama Senojo pasaulio, tada Blood Bowl yra tikrai jums!

Ką reikia žaisti?

Engarde pasaulis

Jums reikės poros kauliukų, nors tikiuosi, kad jie neatrodys taip, kai juos suvyniosite. Kreditas: Dan Boyd.

Blood Bowl yra fenomenaliai prieinama su viena iš mažiausių kliūčių patekti į bet žaidimų seminaras žaidimai. Jei jūs ir jūsų draugai ateina į šį visiškai šviežią, jūs norite pasiimti starteris rinkinys. Antrojo sezono langelį rinkinys yra viskas, ko jums ir draugui reikia žaisti savo pirmąjį žaidimą, įskaitant dvi komandas, aikštę (žaidimo lenta), keletą kamuoliukų, liniuotės ir šablonus, ir daug kauliukų, kad padėtų jums visiškai patirti Nuffle palaiminimus labiausiai netinkamų akimirkų.

Bet ką daryti, jei nenorite žaisti Imperial Nobles ar Black Orcs? Tokiu atveju jums reikės nusipirkti komandą. Laimei, komandos dėžės yra palyginti nebrangios, su vienu $ 40 komandos langelį siūlo viską, ko jums reikia, kad pasiektų lauką, ir antrą langelį suteikia jums gilų suolelį atkreipti iš to paprastai pakaks žaisti visą lygą nuo pradžios iki pabaigos. Taip pat norėsite investuoti į savo komandos taisykles – jas galima rasti “Teams of Legend” dokumente, kurį galima atsisiųsti “Warhammer Community”, arba surinkti “Blood Bowl” antrojo sezono taisyklių sąvade, kurį galima įsigyti atskirai nuo dėžutės rinkinio. Kaip naujos komandos gauti išleistas, jų taisyklės išeis į Spike! Žurnalas kartu su naujais minis, kuris paprastai kainuoja mažiau nei $ 20 JAV, ir ateina su kieto fono, meno ir taktikos toną.

Labiau išsivysčiusios lygos gali norėti pasiimti keletą priedų – “Star Players”, siūlomi iš žaidimų dirbtuvių ir “Forge World”, pateikia keletą papildomų elementų, kad jūsų žaidimai būtų įdomesni, tačiau visos lygos vykdymo taisyklės yra įtrauktos į Antrojo sezono taisyklių sąvadą.

Apskritai, jei esate hobis dėl biudžeto, Blood Bowl yra puikus būdas subraižyti, kad hobis niežulys. Komandos dėžutė yra $ 40 ir visiškai žaisti už kiekvieną frakciją, jei ne visiškai optimizuotas, ir kauliukai ir taisyklių rinkinys ateis pagal $ 50, leidžia jums patirti žaidimą maždaug $ 100, kuris negali būti pasakyta apie bet kurį iš kitų žaidimų, kad žaidimai seminaras gamina!

Kaip žaisti Kraujo Bowl

Engarde pasaulis

Ar sau paslaugą, o ne paly tai kaip šis. Kreditas: Dan Boyd.

Taigi, jūs turite savo komandą, savo kauliukus, priešininką ir aikštę, kaip jūs iš tikrųjų tai darote?! Na, visas taisykles galima rasti taisyklių sąvade, bet mes jį plačiai suskaidysime čia.

Blood Bowl turi 8 posūkius vienam treneriui, greitą pusmetį, o tada dar 8 posūkius vienam treneriui. Kiekvienas posūkis paprastai užtruks mažiau nei 5 minutes, nors naujesniems treneriams tai gali užtrukti ilgiau. Patyrę Blood Bowl treneriai gali baigti žaidimą apie 60 minučių, tačiau dauguma konkursų truks apie 90 minučių ar mažiau. Žaidimas prasideda nuo starto ir progresuoja tol, kol komanda įmuša arba pusė baigiasi. Laikotarpis nuo pradžios iki rezultato arba pusės pabaigos vadinamas disku.

Jo esmė, Blood Bowl yra rizikos valdymo žaidimas. Kiekvienas veiksmas, susijęs su kauliukų ritinėliu, gali būti nesėkmingas, o jei nepavyksta, jūsų eilė baigėsi, o jūsų priešininkas gauna savo ruožtu. Tai vadinama apyvarta, ir tai yra absoliučiai svarbiausia, kaip žaidimas yra žaidžiamas. Laimei, yra įgūdžių ir rerolls sistema, kuri leis treneriams sumažinti riziką, kaip jie naršyti savo ruožtu. Tačiau visada yra gera praktika pradėti savo ruožtu su mažiausiai rizikinga veikla, ir dirbti savo kelią iki rizikingesnės veiklos, kaip jūsų eilė progresuoja.

Kiekvienas jūsų komandos žaidėjas savo ruožtu gali atlikti vieną veiksmą:

  • Perkelti
  • Blokas
  • Blitz (perkelti + blokuoti, vienas Blitz už posūkį vienai komandai)
  • Pražanga (perkelti ir tada atakuoti numuštas treneris, viena pražanga už posūkį per komandą)
  • Leidimas (po vieną posūkį vienai komandai)
  • Išjungta ranka (po vieną posūkį vienai komandai)
  • Naudokite įgūdį (kuris bus apibrėžtas jų profilyje)

Kai kiekvienas jūsų komandos treneris aktyvavo arba atsisakė aktyvinti, jūsų eilė baigėsi.

Blokai ir Blitzes vykdomi valcavimo specialius d6s vadinamas Block Dice. Vietoj kauliukų jie turi simbolius, vaizduojančius tai, kas vyksta bloko veiksmo metu. Ne gauti per granuliuotas, bet mažai sprogimo simboliai (arba “pows”, kaip mes juos vadiname) yra geri, ir kaukolės yra blogai. Žaidėjai, kurie dalyvauja blokai ar Blitzes gali gauti išjudinti arba sužeisti, kaip, kad kauliukai roll rezultatas, ir gali arba negali grįžti į žaidimą vėliau diskus. Taigi, vėlesni posūkiai linkę eiti daug greičiau, nes komandos praranda trenerius dėl traumos ar mirties žaidimo metu.

Nors dauguma Blood Bowl įdomus yra plakimas šūdas iš savo priešininko komanda, žaidimo tikslas, žinoma, rezultatas Touchdowns. Žaidimo pabaigoje laimi treneris su daugiausiai “Touchdowns”! Lygiosios yra visiškai priimtini rezultatai Blood Bowl žaidimas, kaip Draw paprastai yra labai glaudžiai kovojo konkursas pilnas nagų kramtymas veiksmų ir labai lemiamas kauliukai ritinėliai!

Komandos kūrimas

Engarde pasaulis

Kreditas: PizzaDog

Komandos yra pastatytas su aukso gabalus (GP), kurie yra Blood Bowl analogas taškų. Kiekvienas treneris gauna 1000,000 GP kurti savo komandą. Tai atrodo daug, bet linemen, pagrindinis treneris kiekvienai komandai, paprastai kainuoja apie 50.000 GP. Daugiau kvalifikuotų ar galingesnių trenerių kainuos daugiau, o kažkas panašaus į bauginančią “Rat-Ogre” atvyks į 150 000 GP.

Kiekvienas treneris taip pat gali įsigyti “Team Rerolls”, kai jie kuria savo komandą. Šie rerolls yra neatskiriama Kraujo Bowl. Jie leidžia jums iš naujo sukti kauliukų rezultatus, kurie dažnai reikštų jūsų posūkio pabaigą. Pakartotiniai ritinėliai kainuoja nuo 50 000 iki 70 000 gp, priklausomai nuo santykinio kiekvienos komandos stiprumo.

Galiausiai treneriai taip pat gali samdyti cheerleaders, trenerių asistentus, apothecaries, vedlius ar daugelį kitų nuošalės darbuotojų. Treneriai taip pat gali papirkti teisėjus, sumokėti už specialias žaidimo korteles, kuriose yra tokių dalykų kaip paslėptos gudrybės ir stebuklingi daiktai, arba samdyti Halfling Master Chef, kurio maistas kvepia taip gerai, kad žaidėjai iš kitos komandos gali užkąsti per pusę!

Žaisti lygoje

Vienkartiniai žaidimai Blood Bowl yra įdomus, tačiau nekilnojamojo įdomus šio žaidimo dalyvauja lygoje, kur jūsų komanda augs patirties ir skaičių, kaip lygos progresuoja, potencialiai tampa labai skirtinga komanda nei ta, kad jūs pradėjote su! Po kiekvieno žaidimo, komandos kiekvienas generuoti savo take-home darbo užmokestį, atsižvelgiant į tai, kas laimėjo, žinoma, ir treneriai gali nuspręsti, ką daryti su patirtimi, arba Star Player Points, kaip jie vadinami, kad jų žaidėjai uždirbo žaidimą. Tai kur nekilnojamojo įdomus Blood Bowl ateina. Jūsų žaidėjai bus pažanga gebėjimas ar galia per lygos metu, ir jūsų komanda bus geriau ir geriau, nebent tai ne todėl, kad jūsų žaidėjai nuolat miršta!

Mirtis yra gyvenimo dalis Blood Bowl lygoje, ir yra būdų, kaip padėti pakelti nepakankamai veikiančias komandas: Paskatos. Prieš rungtynes, jei komandų komandos vertės balai nesutampa, tada treneris su mažesne komandos verte gali laikinai samdyti garsius “Star Players”, burtininkus, papildomus trenerius ir pan., kad padėtų net šansams.

Paprastai lygos turi reguliarųjį sezoną, kai treneriai gudrauja dėl pozicijos reitinge, o tada atkrintamąsias, kuriose karūnuojamas lygos nugalėtojas. Lygos komisaras neturi pateikti nugalėtojui tinkamo trofėjaus, tačiau paprastai tai yra gera forma. Pasibaigus lygai, treneriai gali pradėti dirbti su kita komanda, net įskaitant kai kuriuos praėjusio sezono žaidėjus veteranus.

Komandos

“Blood Bowl” yra 21 palaikoma komanda, o tai reiškia, kad jie turi plastikinį rinkinį ir taisykles pagrindiniame taisyklių sąvade, ir 6 “senąsias” komandas, kurios neturi plastikinių rinkinių ir kurių taisyklės egzistuoja “Warhammer Community” “Legend” pdf komandose.

Tai daug pasirinkti! Jei esate naujas treneris, tai gali atrodyti šiek tiek bauginanti. Kiekviena komanda turi savo stipriąsias, silpnąsias puses ir pagal užsakymą playstyle, ir mes stengsimės plačiai paliesti, ko tikėtis iš kiekvienos komandos čia! Žinoma, svarbiausia taisyklė renkantis savo komandą yra paprasta: Kuri komanda atrodo šauniausia?! Tai bus iki jūsų, bet kiekviena komanda Blood Bowl turi galimybę laimėti kiekvieną žaidimą, ir kreko keletą galvų, o tai padaryti.

“Black Orc” komandos

Engarde pasaulis

Black Orcs gauti tai padaryti. Kreditas: Warhammer bendruomenė.

Juodieji orkai yra didesni, vidutiniškesni ir drausmingesni nei jų “įprasti” pusbroliai. “Juodas” moniker neturi turėti nieko bendro su jų išvaizda, bet daugiau su savo elgesiu ir sutelkti dėmesį į sukelia kuo daugiau skausmo, kaip įmanoma, kad jų oponentai. Visiškai nauja komanda šį sezoną Blood Bowl, Black orcs sujungti žaliavos stiprumo ir kietumo pavadintas Black Orcs su Goblin Bruiser Linemen ir apmokyti Trolis, kad sluoksniuota komanda su galia ir judrumas. Komanda visiškai nauja su šiuo leidimu, todėl mes negalime visiškai spėlioti, kaip gerai jie yra, tačiau jie atrodo kaip jie bus siaubingai gerai aikštėje!

Chaosas Pasirinktos komandos

Engarde pasaulis

Chaosas Pasirinkta. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Ar kada nors pagalvojote: “Yo, Blood Bowl yra kietas ir visi, bet kam rūpi kamuolys? Aš tik noriu BUST VADOVAI!” Jei taip, tada chaosas Pasirinkta gali būti komanda jums! Su kamuoliu valdymo įgūdžių akyse, ChaosAs Pasirinkta Excel tik vienoje srityje: visiškai sunaikinti kitą komandą. Žinoma, jie gali lygiu iki gauti kamuolys įgūdžius ir žaisti žaidimą laimėti ir kita, bet kodėl, kai kita komanda yra miręs? Su daug didelio stiprumo ir aukštos šarvai žaidėjų, Chaos komandos gali tiek patiekalas iš skauda ir priimti jį tiesiai atgal. Tik neprašykite jų iš tikrųjų pasiimti kamuolį.

Chaosas Renegade Komandos

Engarde pasaulis

Mongrel orda. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Mūsų pirmoji “aljanso” komanda, Chaos Renegades atkreipti iš blogio Žmonės, Goblins, Orcs, Skaven, ir Dark Elves. Nauji treneriai įspėjami: šiai komandai nėra dėžės! Jūs turite cobble kartu savo komandą iš likusių mini kitų komandų. Beje, Renegades gali apimti iki 3 Big Guys iš 4 sąrašas: Troliai, Ogres, Minotaurs, arba Rat Ogres. Jie yra vienintelė komanda, kuri gali eiti, kad didelis nuo šuolis, todėl saugokitės! Likusi komandos dalis kenčia nuo priešiškumo ir bendro įgūdžių trūkumo, todėl ši komanda yra geresnė labiau patyrusiems “Blood Bowl” treneriams.

Tamsiai Elf Komandos

Engarde pasaulis

Tamsūs elfai. Kreditas: Žaidimai Waorkshop.

Dark Elf komandos garbinti veikia žaidimas visų pirma, ir jie beveik geriausias biz, kai kalbama apie veržlus ir gashing savo kelią į pergalę. Kai kitos Elven komandos paprastai yra šiek tiek squishy, Dark Elves rodomi su gera šarvai ir kai kurie labai sunkiai pataikyti įgūdžių žaidėjų. Jie greiti, tvirti ir lengvai yra viena geriausių komandų žaidime. Traktuoti savo Dark Elves su pagarba, nors, nes jie yra vieni iš brangiausių žaidėjų ten, ir prarasti keletą anksti gali rašybos pražūtis už augančių Dark Elf komanda.

Nykštukų komandos

Engarde pasaulis

Nykštukai. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Kaip visi žino, nykštukai yra metodiški ir dour savo požiūrį į viską. Nykštukų komandos “Blood Bowl” nesiskiria. Jie yra labai šarvuoti ir labai kompetentingi kovoti, tačiau jiems labai trūksta greičio departamente! Nykštukų komanda gyvena ir miršta dėl savo kruopštaus padėties nustatymo ir naudojimosi kiekviena jiems prieinama judėjimo aikšte, nes jie tikrai neturi daug! Lengvai šarvuotos komandos patiria daug smurto nykštukų rankose!

Elven Sąjungos komandos

Engarde pasaulis

Baja Blasters Elven Sąjungos komanda. Kreditas: Dan Boyd.

Tuo pačiu metu labiausiai elito ir labiausiai gausu, Elven Sąjungos seriją yra sudėtingas derinys greičio ir įgūdžių su kompetentingais, santykinai pigūs linemen. Jie excel ne veikia ir artimųjų žaidimų, su unikalių pradinių įgūdžių daug savo pozicinių žaidėjų, tačiau jie turi labai silpnas šarvai apskritai ir gaus pummelled į užsitęsusią kumščio kova. Rezultatas greitai, rezultatas anksti, ir sužinoti, kaip sukelti apyvartas, nes ši komanda turi būti ant kamuolio, kad išgyventų.

Goblinų komandos

Engarde pasaulis

Pilna Goblinų komanda. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Neprilygstamas cheaters ir dastardly taisyklė-benders, Goblin komandos pareikšti atvirai stulbinantis suma unikalių žaidėjų, taisyklių ir taktikos Blood Bowl aikštę. Tai daro juos sudėtinga komanda naujam žaidėjui, ne tik todėl, kad visos jų specialios taisyklės gali būti painios, bet ir todėl, kad kaip Stunty komanda, jie yra viena iš blogiausių komandų visame Blood Bowl! Jie turi absurdišką gebėjimą smurtauti, tačiau tai, ar tai daroma jų opozicijai, ar sau, dažnai sprendžiama šiek tiek daugiau nei moneta! Rungtynės, kuriose dalyvauja Goblinai, visada smagu žiūrėti ir visada smagu žaisti, tačiau nesitikėkite, kad jie laimės labai dažnai…

Halfling komandos

Engarde pasaulis

Halflings. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Halfings yra absoliučiai baisi ne Blood Bowl. Tiesą sakant, jie yra blogiausia antra blogiausia komanda žaidime! Halflings turėjo gana įdomių atnaujinimų pabaigoje išleidimo ciklas BB2016, ir kai kurie ypač talentingi ar laimingi treneriai pilotavo juos labai sėkmingai, tačiau jų derinys prastas greitis, baisi šarvai, ir beveik visiškai trūksta gebėjimo pataikyti priešininkus ar mesti kamuolį daro linksmai apgailėtina spektaklis. Halflings yra kita komanda, kuri visada smagu žiūrėti, ir paprastai smagu žaisti, bet tikrai nebus kėlimo daug trofėjų.

Žmonių komandos

Engarde pasaulis

Th Reikland Reavers. Credit: Games Workshop.

Humans are extremely solid all-round players of Blood Bowl. This would in many other games make them an obvious choice for a new coach, however in a game filled with such varied playstyles, Humans actually require a lot of nuance to play well. Their strength lies in being able to outmatch almost any other team’s weakness. They will out-bash fast teams and outrun slow teams, and a skilled Human coach understands the tactics required for each. They are a rewarding team to master, and will teach you a lot about the game overall.

Imperial Nobility Teams

Engarde pasaulis

Kai kurie Imperatoriškieji didikai. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Vienas iš naujausių komandų Blood Bowl, Imperial Bajorai dar neišbandė bendruomenės apskritai. Atrodo, kad jie yra naujas posūkis sename, neoficialiame Bretonų komandos sąraše, kuriame dirbo aukštos kvalifikacijos greitai judantys žaidėjai, palaikomi sunkiai perkeliamų stiprių, visi tikrinami nepastebimai , bet labai erzina, nes turi “Fend” įgūdžius – linijinius. Jie turėjo savo pradinius įgūdžius ir galimybes poziciniai tweaked, ir jie įgijo Ogre raumenų, kurių jų Bretonų protėviai neturėjo. Tikėtis pamatyti komandą, kuri kovoja kietas mūšis dėl valdybos kontrolės prieš atidarant kelią jų greitai Noble Blitzers imti per.

Driežų komandos

Engarde pasaulis

Driežai. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Dinozaurai futbolo trinkelėse – daugumai trenerių nereikia girdėti daugiau nei prieš nusprendžiant, ar Driežai yra jų komanda, ar ne. Norėdami apibūdinti komandą su šiek tiek daugiau niuansų, Lizardmen turi keletą puikių labai specializuotų žaidėjų, kurių kiekvienas yra visiškai baisi daryti viską, ką jie nėra specializuoti daryti. Jų tvirta linija iki septynių didelio stiprumo ir aukštos šarvai žaidėjai ekranai mažų, pažeidžiamų, bet labai greitai mažylių saujelė. Jei jūsų Saurus ir Kroxigor gali turėti liniją ir užkirsti kelią savo priešininką gauti per ir mušimas Skinks, tada jūs kelyje į gerą pergalę, nes ne daug daugiau gali sustabdyti šią komandą nuo dominavimo aikštėje, ypač kai jie turi keletą įgūdžių pagal savo svarstykles.

Nekromantinės siaubo komandos

Engarde pasaulis

Nekromantiniai siaubai. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Nekromantinės komandos siūlo klasikinio “Undead” rikiuotės posūkį. Jie turi daugiau galimybių greitai ir šiek tiek sumažinti smurto potencialą, tačiau neklysta dėl to, kad yra švelnus prisilietimas. Jie gavo atnaujintą sąrašą su šios komandos BB2020 versija, išjungdami tvirtus “Wights” wraiths, kurie naudojasi sudėtingesniais įgūdžiais, prarasdami galimybę žaisti kamuolį . Apskritai šios komandos pokyčiai yra kuklūs, o tai reiškia, kad “Necromantic Horror” komandos yra puikios startinės komandos, turinčios daug įdomaus potencialo savo vystymesi.

Nurgle komandos

Engarde pasaulis

Nurgle palankus. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Tiems, kurie nežino, Nurgle yra chaosas dievas skilimo, stagnacijos, ir maro. Ką tai reiškia jo palankioms komandoms? Jie lėti, stiprūs ir sunkesni už bet ką aikštėje! Klasikinis chaosas mados, Nurgle komandos ateina be kamuolys tvarkymo įgūdžius ne visi, o sutelkiant dėmesį į įvykdyti bausmę ir stovi aukštas prieš kitą komandą. Nauji treneriai turėtų tikėtis komandos, kuri žaidžia sunkiai, sutrikdo varžovų planus pravažiuodamas ir nueina atstumą. Saugokitės, nors, Nurgle komandos yra beveik lėčiausias žaidimas, todėl atidžiai stebėti padėties, kad jūsų priešininkai paleisti teisę jums!

Ogre komandos

Engarde pasaulis

Ogres! Kreditas: Žaidimai seminaras.

Jūs manote, kad komanda, sudaryta iš daugiausia Ogres būtų batų už geriausią komandą į žaidimą, bet tiesa yra iš tikrųjų gana toli nuo to. Ogres yra neįtikėtinai kvailas, ir nesugebės nieko padaryti ne visi 1 / 6 laiko. Jie taip pat pernelyg brangūs, o tai reiškia, kad “Ogre” treneriai turi užpildyti likusius savo sąrašus mažybiniu “Gnoblar”, kurie yra vieni iš blogiausių žaidimo žaidėjų. Bent Gnoblar yra pigūs! Nepaisant to, Ogresas vis dar yra bauginanti jėga aikštėje, ir bet kuris protingas treneris gerai pagalvos apie stovėjusį toe toe prieš vieną.

Senojo pasaulio aljanso komandos

Engarde pasaulis

Senojo pasaulio aljansas. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Kaip chaosas Renegades komanda yra blogio susivienijimas, Old World Alliance komandos yra sudarytos iš “gerų” rasių Senojo pasaulio. Su prieiga prie žmonių, nykštukų, Halflings, Ogres ir Treemen, Senojo pasaulio aljansas gali prisitaikyti prie bet kokio žaidimo ar iššūkis. Nauji treneriai saugokitės, nors! Šiai komandai nėra dėžutės, jūs turėsite patys padaryti vieną iš žmogaus, nykštuko ir halflingo dėžių, ir tai gali būti gana projektas. Tačiau, dėl visų universalumo pastatytas į šią komandą, jie tikrai vienas iš stipriausių ten.

Orc komandos

Engarde pasaulis

Da Raudona Fangz. Kreditas: Dan Boyd.

Orcs yra didelis, tai, ir smurtinio, ir kad daro juos puikus Blood Bowl žaidėjų! Nors ne sparčiausiai komanda aplink, Orcs yra kietas, stiprus, ir ateiti su pakankamai įgūdžių, kad jie konkurencingi nuo žodžio “eiti”. Jų Blitzers yra tarp geriausių žaidime, ir jie netgi gali imtis goblinų ir trolių smattering padėti jiems kompensuoti savo trūkumus. Orcs linkę būti lėčiau pusėje kamuolys, nors, ir nors jie yra viena iš paprasčiausių ir labiausiai atlaidus komandų treneris, jie vis dar reikia atidžiai stebėti pozicionavimo.

“Shambling Undead” komandos

Engarde pasaulis

Shambling Undead. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Šios klasikinės “Undead” komandos stipriai nukentėjo, greitai juda ir turi kietumą eiti tolumoje. Mumijos yra tarp labiausiai bauginančių Big Guys į žaidimą, ir Shambling komandos atgal juos su greitai Ghouls ir stalwart Wights. Be to, Undead linemen yra pigūs ir išlaidūs, todėl jie puikiai “greitis guzas” žaidėjų babysit priešas Big Guys. Ši komanda puikiai tinka naujiems treneriams, nes ji yra viena atlaidžiausių komandų rinkoje. Ar mes paminėti, kad Undead komanda gali gauti nemokamai Zombiai, jei jie žudo priešingą žaidėją? Nes jie gali, jei mes dar nesuteikėme jums pakankamai priežasčių pasirinkti vieną iš šių komandų.

Skaven komandos

Engarde pasaulis

Skavenas. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Neiinicijuotiems Skavenas yra požemiuose gyvenantys ratai. Dėl Blood Bowl pikio, jie visi apie vieną dalyką, ir tik vienas dalykas: greitis. Skaven gali įdarbinti greičiausias žaidėjas žaidimas, Gutter Runner, kuris, nors trapus, lenkia net elfai pėdų lenktynėse! Jie taip pat gali suapvalinti savo sąrašą su bauginančia Rat Ogre, didžiule ir žudike milžine, kuri tik nori sutriuškinti priešingą komandą. Pirkėjas saugokitės, nors, kaip Skaven komandos paprastai yra viena iš squishiest komandų aplink, todėl nereikia tikėtis, kad daug žiurkių vis dar į aikštę žaidimo pabaigoje. Tai ok, nors, nes Skaven gali rezultatas greičiau nei kas nors kitas! Rezultatas anksti ir dažnai su ratmen, ir nesvarbu, kiek jūs turite kairėje žaidimo pabaigoje!

“Snotling” komandos

Engarde pasaulis

Snotlings. Kreditas; Žaidimų seminaras.

Snotlings yra maža, kvailas, silpnas, ir įsitikinęs savo pranašumą. Jie yra visiškai baisu ne Blood Bowl, bet tai netrukdo jiems mylėti jį! Panašiai kaip Goblins, Snotling komandos vilioti nėra laimėti žaidimus, bet sukelia kuo daugiau sąmyšio, kiek įmanoma, daug ji apsiriboja savo komanda! Nors yra įdomus toną, Snotlings yra prastas pasirinkimas naujų trenerių. Nesitikėkite laimėti daug žaidimų ar daug Snotlings stovi žaidimo pabaigoje, bet tikėtis, kad sprogimo, o tu žaidi!

Underworld Denizens Komandos

Engarde pasaulis

Sneaky stuff čia. Kreditas: Žaidimai seminaras.

Ką jūs gaunate, kai jūs kirsti sneaky Goblins, Snotlings, ir Skaven su Chaos-magic infuzuojamas Warpstone? Mes nežinome, bet jis turi žalią odą, dank kailius ir dosnią mutacijų pagalbą! Underworld komanda yra dar vienas melange “blogis” rasių, derinant Skaven greitis su … bendras goblinų ir snotlings crappiness. Tačiau kiekvienas “Underworld” komandos žaidėjas turi prieigą prie mutacijos įgūdžių, o tai reiškia, kad nors jie gali būti mažybiniai ir silpni, jie yra labai specializuoti ir pavojingi aikštėje! Atkreipkite dėmesį, kad, kaip ir kitos mišrių lenktynių komandos, “Underworld” komandai nėra dėžutės, turėsite sukabinti vieną iš skirtingų dėžių.

Medienos Elf komandos

Engarde pasaulis

Jie atrodo tokie smug, ar ne? Kreditas: Žaidimai seminaras.

Galiausiai, mes atvykstame į Wood Elves. Paprastai niekina visi, išskyrus Wood Elf žaidėjų, Wood Elves pasigirti absoliučiai geriausių žaidėjų aikštėje (bet aikštėje): Wardancers. Šie velniškai veiksmingas Elfai gali šuolis per įsikišimo linemen gauti svarbesnis kamuolys vežėjas už juos, visi kartu išvengiant bet kokios žalos patys. Medienos Elfai taip pat gali pasigirti kai kuriais geriausiais metikais ir gaudytojais aplink, taip pat gali imtis treeman, jei to nepakako. Paimkite širdį, nors, kaip Medienos Elfai sugeba sujungti yra labai brangus ir lengvai sužeistas, jei galite numušti juos, tai yra. Medienos Elf žaidėjai retai rūpi, nors, kaip jie bus smugly taškas į švieslentę su kiekvienu sužeistas elfas.

Išvada

Štai, sporto gerbėjai! Blood Bowl yra žaidimų seminaras labiausiai unikalus, ilgiausiai veikia, ir visiškai bonkers produktas rinkoje, ir yra verta savo laiką. Artimiausiomis dienomis ir mėnesiais mes išplėsime savo “Blood Bowl” aprėptį, kad įtrauktume taktiką, komandos prožektorius ir netgi praneštume apie lygas, kurias veikia mūsų bendraautoriai. Taigi, nuolat grįžta į Goonhammer visiems jūsų Blood Bowl poreikius!

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

    wpChatIcon