Komandos

Šiaurės Lyga: Šiaurės Lyga yra žinoma savo galingų ir nepaprastų komandų, kurios atstovauja šaltoms ir nelaimingoms žemėms, kurios yra aplink šią šalį. Čia žaidžia drakonai, lediniai vilkai ir šiaurės elfai, kurių tikslas yra įrodyti savo viršenybę stalo žaidimų pasaulyje. Šioje lygoje vyksta įnirtingos kovos, kuriose dalyvauja stipriausi ir didžiausi fantastiniai futbolo žaidėjai.

Centro Lyga: Centro Lyga yra žinoma dėl savo įvairovės ir nepaprastų strategijų. Čia susitinka komandos iš skirtingų fantazijos pasaulių, tokių kaip žemės protėviai, paslaptingi elfai ir galingi demonai. Šioje lygoje galima pamatyti visokeriopą futbolo žaidimo stiliaus derinį, nuo įspūdingų smūgių iki išradingų triukų.

Vakarų Lyga: Vakarų Lyga garsėja savo ramsčiais ir didingais stadionais, kurie lyg iškilo iš fantastinio pasaulio peizažo. Čia susirenka komandos, kurios atstovauja šių šalių oru ir dvasiai. Vakarų elfai, skiautiniai riteriai ir kiti fantastiniai būtybės čia puikiai jaučiasi, kovodami dėl lygos trofėjų. Tai vieta, kurioje įvyksta įnirtingos kovos, o netikėti rezultatai – tik kasdienybė.

2024 Šiaurės lyga

blood bowl north league banner

2024 Centro lyga

blood bowl central league banner

2024 Vakarų lyga

blood bowl west league banner
    wpChatIcon