Sąlygos

Sąlygos

Prieš pradedant –
Ar esate jaunesnis nei 16 metų? Atsiprašau! Jūs negalite turėti paskyros svetainių – spustelėkite čia, jei norite gauti daugiau informacijos .

Prašome nenaudoti mūsų svetainės, jei nesutinkate su bet kuria paslaugų teikimo sąlygų dalimi, įskaitant, pavyzdžiui:

 

Mes turime kitas jums taikomas sąlygas ir politiką, todėl taip pat peržiūrėkite:

 

Svarbių pakeitimų nuo paskutinės versijos santrauka:

Ši santrauka yra skirta jūsų patogumui, todėl galite pamatyti, kokius pakeitimus padarėme mūsų sąlygose nuo tada, kai paskutinį kartą jas skaitėte. Tai iš tikrųjų nėra mūsų susitarimo su jumis dalis ir neapima kiekvieno mūsų atlikto pakeitimo. Tikimės, kad tai padės.

Pridėta skiltis, kurioje paaiškinta jūsų atsakomybė tvarkant kitų vartotojų asmens duomenis. Tai pridėjome kaip dalį mūsų pastangų apsaugoti savo vartotojus, kai jie dalijasi duomenimis tarpusavyje, ir paaiškinti „EnGarde.lt“ vaidmenį keičiantis duomenimis.

Pridėta skiltis apie ginčų sprendimą . Pridėjome tai tam, kad suprastumėte, kaip veiks procesas, jei pateiksite teisinę pretenziją „EnGarde.lt“.

Mes pataisėme skyrius „ Atsakomybės apribojimas ir garantijos atsisakymas“ , tikimės, kad kalba bus aiškesnė ir konkretesnė.

Atlikome papildomų mažesnių pakeitimų, kad šios sąlygos būtų labiau prieinamos ir suprantamos mūsų vartotojams.

Paslaugų teikimo sąlygos

 

 1. Jūsų priėmimas
 2. Turite teisėtai sutikti su paslaugų teikimo sąlygomis.

Jūs patvirtinate, kad esate vyresnis nei 18 metų arba esate emancipuotas nepilnametis, arba turite teisėtą tėvų ar globėjų sutikimą ir esate visiškai pajėgus ir kompetentingas laikytis nustatytų sąlygų, įsipareigojimų, patvirtinimų, pareiškimų ir garantijų. šiose paslaugų teikimo sąlygose ir laikytis bei laikytis šių paslaugų teikimo sąlygų. Jūs patvirtinate, kad esate vyresnis nei 16 metų, nes „Vaidmenuzaidimai.com“ svetainės nėra skirtos vaikams iki 16 metų. Jei esate jaunesnis nei 16 metų, jums neleidžiama turėti paskyros „Vaidmenuzaidimai.com“ svetainėse.

 1. Norėdami naudotis „Vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis, turite sutikti su šiomis sąlygomis.

Visos mūsų prižiūrimos svetainės, ty „EnGarde.lt,“ ir mūsų patronuojamosios įmonės (kartu vadinamos „EnGarde.lt“), įskaitant neribotą turinį ir funkcijas, pasiekiamas per EnGarde.lt, vaidmenuzaidimai.com, ir geekdo.com domenų vardus. ir padomeniai, įskaitant visus svetainių plėtinius, tokius kaip valdikliai ir programėlės, ir visi produktai, programinė įranga, programos ir paslaugos, siūlomi per svetaines, bendrai vadinami „Vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis. Naudodamiesi „Vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis ir (arba) apsilankydami jose, jūs, vartotojas, patvirtinate savo sutikimą (1) su šiomis sąlygomis ir nuostatomis („Paslaugų teikimo sąlygomis“), (2) „EnGarde.lt“ privatumo politika, prieinamair įtraukiami čia kaip nuoroda („EnGarde.lt“ privatumo politika “), ir (3)„ EnGarde.lt “bendruomenės taisyklės, pasiekiamos [geekurl = / community_rules“ ir įtrauktos čia kaip nuorodos („EnGarde.lt bendruomenės taisyklės“) ir visi jų pakeitimai. Jei nesutinkate su paslaugų teikimo sąlygomis, „EnGarde.lt“ privatumo politika ir „EnGarde.lt“ bendruomenės taisyklėmis, jums neleidžiama naudoti ir (arba) lankytis šioje svetainėje.

 1. Naudodamiesi „Vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis, jūs nurodote mums, kad sutinkate su paslaugų teikimo sąlygomis. Retkarčiais pakeisime šias paslaugų teikimo sąlygas, todėl įsitikinkite, kad esate nuolat atnaujinamas.

Šios paslaugų teikimo sąlygos taikomos visiems „Vaidmenuzaidimai.com“ svetainių vartotojams. „EnGarde.lt“ pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti šias paslaugų teikimo sąlygas. „EnGarde.lt“ paskelbs pranešimą apie bet kokius tokius pakeitimus Oficialiose paslaugų teikimo sąlygų pakeitimų gijose, esančiose http://www.EnGarde.lt.com/thread/509198 („Oficiali modifikavimo gija“). Jūs esate atsakingas už tai, kad periodiškai peržiūrėtumėte šias paslaugų teikimo sąlygas dėl tokių pakeitimų, arba užsiprenumeruokite oficialią modifikacijų giją, kad būtumėte informuoti apie pakeitimus. Kiekvienas šių paslaugų teikimo sąlygų pakeitimas įsigalioja po dešimties dienų po to, kai pranešimas apie pakeitimą paskelbiamas oficialioje modifikacijų gijoje. Tolesnis „Vaidmenuzaidimai.com“ svetainių naudojimas pakeitus šias paslaugų teikimo sąlygas įsigalios po šio dešimties dienų laikotarpio, reiškia jūsų sutikimą ir sutikimą su pakeistomis sąlygomis ir nuostatomis. Jei nesutinkate su paskelbtais pakeitimais, turite galimybę ištrinti savo sąskaitą iki 10 dienų laikotarpio pabaigos.

 1. Mes neatsakome už klausimus, susijusius su trečiųjų šalių svetainėmis ir programomis, kurias galime susieti. Mes esame atsakingi už „Vaidmenuzaidimai.com“ svetaines.

„EnGarde.lt“ gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines, kurios nėra „EnGarde.lt“ nuosavybės ar valdomos. Be to, „EnGarde.lt“ nėra susijęs su jokiomis mobiliosiomis programomis, pagrįstomis „Vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis, ir nėra už jas atsakingas. „EnGarde.lt“ nekontroliuoja ir neprisiima jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių turinį, privatumo politiką ar praktiką, išskyrus tiek, kiek to reikalauja galiojantys įstatymai. Be to, „EnGarde.lt“ nebus cenzūruoti ir redaguoti jokios trečiosios šalies svetainės turinio. Todėl mes raginame jus žinoti, kai išeisite iš „EnGarde.lt“, ir perskaityti kiekvienos kitos jūsų lankomos svetainės sąlygas ir privatumo politiką. Naudodamiesi „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis jūs aiškiai atleidžiate „EnGarde.lt“ nuo bet kokios atsakomybės, atsirandančios dėl jūsų naudojimosi trečiosios šalies svetaine ar programomis mobiliesiems.

 1. Jūs esate atsakingas už tai, kas vyksta per jūsų sąskaitą, ir mes galime jus prisiimti atsakomybę už nuostolius, atsiradusius dėl netinkamo naudojimo.

Norėdami pasiekti kai kurias „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių funkcijas, turėsite sukurti „EnGarde.lt“ paskyrą. Niekada negalite naudoti kito asmens sąskaitos be leidimo. Kurdami savo sąskaitą, turite pateikti tikslią ir išsamią informaciją. Tik jūs esate atsakingas už savo paskyroje vykdomą veiklą ir turite saugoti savo paskyros slaptažodį. Apie bet kokį saugumo pažeidimą ar neteisėtą paskyros naudojimą turite nedelsdami pranešti „EnGarde.lt“. Nors „EnGarde.lt“ neatsako už jūsų nuostolius, atsiradusius dėl neteisėto jūsų paskyros naudojimo, jūs galite būti atsakingi už „EnGarde.lt“ ar kitų asmenų nuostolius dėl tokio neteisėto naudojimo.

4. Jūs esate atsakingas už bet kokios asmeninės informacijos, kurią gaunate iš kito vartotojo ar kito asmens, tvarkymą ir apsaugą. Jūs sumokėsite mums už bet kokią žalą, kurią patirsime, jei pažeisite galiojančius privatumo įstatymus.

Naudodamiesi „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis galite gauti ar rinkti asmeninę informaciją, kai vykdote prekybą, siunčiate žmonėms žinutes, parduodate ar perkate daiktus ar kitaip bendraujate su kitais žmonėmis. Jūs PRIVALOTI saugoti šią asmeninę informaciją labai atsargiai ir laikytis privatumo praktikos, kaip nurodyta toliau 6 skyriaus G dalyje . Negalite jo naudoti ar atskleisti jokiais kitais tikslais, išskyrus tuos atvejus, kai tai leidžia asmuo arba taikomi įstatymai.

Jūs sutinkate, kad EnGarde.lt ir mūsų partneriai rinktų, apdorotų ir perduotų visą savo informaciją ir informaciją apie klientus, kaip nustatyta mūsų privatumo politikoje . „EnGarde.lt“ gali tvarkyti tą asmeninę informaciją prireikus, kad būtų lengviau vykdyti prekybą, pranešimus, pardavimą ar bet kurią veiklą, dėl kurios ji mums buvo suteikta. Apie tai, kaip elgiamės su asmenine informacija, galite perskaityti mūsų privatumo politikoje .

Kaip paaiškinta 14 skyriuje dėl žalos atlyginimo, jūs sutinkate ginti, atlyginti žalą ir laikyti mus nekenksmingais, jei pažeidžiate galiojančius privatumo įstatymus.

ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento („GDPR“) tikslais jūs, vartotojas, esate bet kokios asmeninės informacijos, kurią gaunate ar renkate per „vaidmenuzaidimai.com“ svetaines, duomenų valdytojas, o „EnGarde.lt“ ir mūsų partneriai yra duomenų tvarkytojai. Tai reiškia, kad pagal GDPR esate atsakingas už tai, kas atsitinka su ta asmenine informacija, kai ją tvarkote jūs, „EnGarde.lt“ ir mūsų partneriai bei visos trečiosios šalys, kurioms leidžiate ją tvarkyti.

 1. EnGarde.lt“ vartotojų pateikimai
 2. Jūsų pateikimai.

Galite įkelti ir (arba) įkelti forumo temas, forumo atsakymus, apžvalgas, sesijų ataskaitas, „GeekLists“, nuotraukas, failus, hipersaitus, įvertinimus, žymas, komentarus, tinklaraščio įrašus ir kitą vaizdinį ar tekstinį turinį į „EnGarde.lt“ “). Jūs patvirtinate ir garantuojate, kad nė vienas iš jūsų pateiktų Vartotojų pateiktų dokumentų nėra neteisėtas, nešvankus, grasinantis, šmeižikiškas, pažeidžiantis privatumą, pažeidžiantis bet kokias intelektinės nuosavybės teises, žalojantis trečiosioms šalims ar kitaip neprieštaraujantis „EnGarde.lt“ savo nuožiūra, įskaitant, bet neapsiribojant komercinis prašymas, masinis siuntimas, politinės kampanijos, grandininiai laiškai ar bet kokia „šlamšto“ forma (kurią „EnGarde.lt“ nustato savo nuožiūra). „EnGarde.lt“ nenumato jokio konfidencialumo, susijusio su bet kokiais Vartotojų pateiktais elementais.„EnGarde.lt“ pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo pašalinti arba ištrinti Vartotojo pateiktus duomenis.

 1. Neleiskite nieko, kas nėra jūsų, be leidimo, ypač asmeninės informacijos.

Negalėsite įkelti Vartotojo pateikimų, kuriuose yra autorių teisių saugomos, prekių ženklų ar komercinės paslapties saugomos ar kitaip trečiųjų šalių nuosavybės teises, įskaitant privatumo ir viešumo teises, įskaitant privatumo ir viešumo teises, turinčios medžiagos, nebent esate tokių teisių savininkas arba turite jų teisėto savininko leidimai paskelbti medžiagą ir suteikti „EnGarde.lt“ visas čia suteiktas licencijas. Neįkelkite ir neskelbkite jokios kito asmens asmeninės informacijos be aiškaus su tuo susijusio asmens sutikimo.

Jūs būsite vienintelis atsakingas už visus savo naudotojo pateiktus duomenis ir jų įkėlimo pasekmes.

 1. Jūs turite teises į savo vartotojo pateiktus duomenis ir suteikiate mums teisę jas naudoti savo tikslams „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėse.

Jūs patvirtinate ir garantuojate, kad turite arba turite būtinas licencijas, teises, sutikimus ir leidimus naudoti ir įgaliojate „EnGarde.lt“ naudoti visas patentų, prekių ženklų, komercinės paslapties, autorių teisių ir visas kitas intelektinės nuosavybės teises ar kitas nuosavybės teises į bet kurią ir į bet kurią ir visus naudotojų pateiktus duomenis, kad būtų galima įtraukti ir naudoti Vartotojo pateiktus duomenis, kaip numatyta „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėse ir šiose paslaugų teikimo sąlygose, pvz., rodyti Vartotojo pateiktį diskusijų forumuose. Jūs suteikiate „EnGarde.lt“ teisę naudoti savo vardą ir paskyros vartotojo vardą kartu su savo vartotojo pateiktais dokumentais.

 1. Jūs vis dar turite savo vartotojo pateiktus duomenis, bet jūs suteikiate mums jo licenciją.

Jūs pasiliekate visas savo nuosavybės teises į Vartotojo pateiktus elementus. Įkeldami vartotojo pateiktį į „EnGarde.lt“, jūs suteikiate „EnGarde.lt“ visuotinę, neišimtinę, nemokamą, nuolatinę, sublicencijuojamą ir perleidžiamą licenciją naudoti, dauginti, platinti, pritaikyti, modifikuoti, parengti išvestinius kūrinius, rodyti ir atlikti. Vartotojų pateikimai, susiję su „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis, svetainių plėtiniais ir „EnGarde.lt“ bei jos teisių perėmėjų ir dukterinių įmonių verslu, įskaitant, be apribojimų, „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių reklamavimą bet kokiais laikmenų formatais ir bet kokiais žiniasklaidos kanalais.

 1. Jūs taip pat suteikiate kitiems vartotojams licenciją savo naudotojų pateikimams.

Įkeldami vartotojo pateiktį į „EnGarde.lt“, jūs suteikiate kiekvienam „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių vartotojui neišimtinę licenciją prieigai prie jūsų naudotojo pateikimų per „vaidmenuzaidimai.com“ svetaines ir naudoti, dauginti, platinti, rodyti ir atlikti tokius naudotojų pateiktus duomenis, kaip leidžiama „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių funkcionalumą ir pagal šias paslaugų teikimo sąlygas.

 1. Mes galime išsaugoti ištrintus naudotojų pateikimus.

Jūs suprantate ir sutinkate, kad „EnGarde.lt“ gali išlaikyti, bet nerodyti, platinti ar atlikti serverio pašalintų ar ištrintų Vartotojo pateikimų kopijas.

 1. Negalima įkelti nieko neteisėto ar prieštaraujančio mūsų taisyklėms.

Jūs sutinkate, kad nepateiksite medžiagos, kuri prieštarauja galiojantiems vietiniams, nacionaliniams ir tarptautiniams įstatymams ir kitiems teisės aktams, arba kuri prieštarauja „EnGarde.lt“ bendruomenės taisyklėms , kurios kartkartėmis gali būti atnaujinamos , pateikdami Vartotojo pateikimus .

 1. Mes nepatvirtiname ir nekontroliuojame, ką pateikia vartotojai.

„EnGarde.lt“ nepatvirtina jokių Vartotojų pateikimų ar jokių jame išreikštų nuomonių, rekomendacijų ar patarimų, o „EnGarde.lt“ aiškiai atsisako bet kokios atsakomybės, susijusios su Vartotojo pateiktais dokumentais. Naudotojų pateikiami duomenys yra tokie, kokie yra. Jūs suprantate ir sutinkate, kad naudodamiesi „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis, jūs pateksite į naudotojų pateiktus duomenis iš įvairių šaltinių ir kad „EnGarde.lt“ neatsako už tokių Vartotojų pateiktų duomenų tikslumą, naudingumą, saugumą ar intelektinės nuosavybės teises. Jūs taip pat suprantate ir sutinkate, kad galite susidurti su netiksliais, prieštaringais, įžeidžiančiais ar nepadoriais Vartotojų pateiktais dokumentais, ir sutinkate atsisakyti bet kokių teisinių ar teisingų teisių ar teisių gynimo būdų, kuriuos turite ar galbūt turite „EnGarde.lt“ su vartotojo pateikimų atžvilgiu.

 1. Naudodamiesi „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis turite laikytis mūsų taisyklių, kitaip mes galime užkirsti kelią tolesniam naudojimui. Toliau pateikiamos kelios konkrečios taisyklės, taikomos mūsų vartotojams.

„EnGarde.lt“ suteikia jums leidimą naudotis „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis ir asmeniškai jomis naudotis, kaip nustatyta šiose paslaugų teikimo sąlygose, bet ne atsisiųsti ar modifikuoti „vaidmenuzaidimai.com“ svetaines ar bet kurią „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių dalį, išskyrus atvejus, kai pateikiamas aiškus rašytinis sutikimas, jei:

 1. Laikykitės mūsų taisyklių ir nepažeiskite įstatymų.

Naudodamiesi „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis, turėsite laikytis šių paslaugų teikimo sąlygų, „EnGarde.lt“ privatumo politikos, įtrauktos čia į nuorodą, „EnGarde.lt“ bendruomenės taisyklių, kurios čia įtrauktos kaip nuorodos, ir visų taikomų vietinių, valstijų, federalinių ir tarptautinių įstatymų ir kitų teisės aktų. , įskaitant, bet neapsiribojant, įstatymus ir kitus teisės aktus, susijusius su šmeižtu, šmeižtu, šmeižtu, priekabiavimu, privatumo pažeidimu, deliktu, nešvankybe, nepadorumu ir autorių teisių ar prekių ženklų pažeidimais. Pažeidus galiojančius įstatymus ir (arba) reglamentus, gali būti taikomos civilinės ir (arba) baudžiamosios sankcijos.

 1. Kaip nenaudoti „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių:
 2. Neužgaukite mūsų serverių „robotais“ ar „vorais“.

Nenaudosite ir nepaleisite jokios automatinės sistemos, įskaitant, be apribojimų, „robotus“, „vorus“ ar „neprisijungusius skaitytuvus“, kurie pasiekia „vaidmenuzaidimai.com“ svetaines tokiu būdu, kuris per tam tikrą laikotarpį siunčia daugiau užklausų pranešimų „EnGarde.lt“ serveriams. nei žmogus gali pagrįstai gaminti tuo pačiu laikotarpiu naudodamas įprastą internetinę naršyklę, išskyrus atvejus, kai tai aiškiai leidžia „EnGarde.lt“.

 1. Negalima sistemingai rinkti vartotojo duomenų

Jūs sutinkate iš „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių nerinkti ir nerinkti jokios asmens identifikavimo informacijos, įskaitant, bet neapsiribojant, abonementų pavadinimus. Pagal šias paslaugų teikimo sąlygas galite rinkti vartotojo duomenis, reikalingus prekybai, pardavimams ar kitoms sąveikoms atlikti.

iii. Nenaudokite mūsų svetainių komerciniais tikslais

Jūs sutinkate nenaudoti „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių teikiamų ryšių sistemų jokiais komerciniais tikslais.

 1. Nedarykite neteisėtų „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių pakeitimų

Negalėsite keisti ar modifikuoti jokių „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių dalių, įskaitant, bet neapsiribojant, „EnGarde.lt“ svetainės plėtinius ar bet kokias susijusias technologijas, išskyrus tuos atvejus, kai tai aiškiai leidžia „EnGarde.lt“.

 1. Tikrai nenaudokite svetainių neteisėtais komerciniais tikslais:

Be išankstinio rašytinio „EnGarde.lt“ sutikimo nenaudosite „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių jokiais komerciniais tikslais. Draudžiamas komercinis naudojimas apima be jokių apribojimų bet kurį iš šių veiksmų, kurių buvo imtasi be aiškaus raštiško „EnGarde.lt“ sutikimo: (i) prieigos prie svetainės ar su ja susijusių paslaugų, pavyzdžiui, bet kokių svetainės plėtinių, pardavimas; (ii) „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių ar su jomis susijusių paslaugų, pavyzdžiui, bet kokių svetainių plėtinių ar API, naudojimas pagrindiniam tikslui gauti pajamų iš reklamos ar prenumeratos; (iii) reklamos pardavimas „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėse ar bet kurioje trečiosios šalies svetainėje, skirtoje konkretaus Vartotojo pateikimo ar „EnGarde.lt“ turinio turiniui; ir (iv) bet kokį „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių ar API naudojimą, kurį „EnGarde.lt“ savo nuožiūra nustato naudodamasis „EnGarde.lt“.išteklių ar Vartotojų pateikimų, kurie gali konkuruoti ar išstumti rinką dėl „EnGarde.lt“, „EnGarde.lt“ turinio ar jo pateiktų naudotojų. Draudžiamas komercinis naudojimas neapima tokių produktų kaip stalo žaidimai, vaidmenų žaidimai ir vaizdo žaidimai pardavimo per „Marketplace“ arba „GeekList“ funkciją, jei „EnGarde.lt“ mokate reikiamą komisinį mokestį už bendrą kiekvieno tokio pardavimo kainą. per „vaidmenuzaidimai.com“ svetaines. „EnGarde.lt“ pasilieka teisę nutraukti bet kokį tokį pardavimą, jei tik „EnGarde.lt“ nuožiūra jie laikomi „šlamštu“ ar apgaule.naudodamiesi „Marketplace“ arba „GeekList“ funkcijomis, jei mokate „EnGarde.lt“ reikiamą komisinį mokestį už bendrą kiekvieno tokio pardavimo, gauto per „vaidmenuzaidimai.com“ svetaines, sumą. „EnGarde.lt“ pasilieka teisę nutraukti bet kokį tokį pardavimą, jei tik „EnGarde.lt“ nuožiūra jie laikomi „šlamštu“ ar apgaule.naudodamiesi „Marketplace“ arba „GeekList“ funkcijomis, jei mokate „EnGarde.lt“ reikiamą komisinį mokestį už bendrą kiekvieno tokio pardavimo, gauto per „vaidmenuzaidimai.com“ svetaines, sumą. „EnGarde.lt“ pasilieka teisę nutraukti bet kokį tokį pardavimą, jei tik „EnGarde.lt“ nuožiūra jie laikomi „šlamštu“ ar apgaule.

 1. Negalima daryti neteisėtų nieko svetainėje

Negalėsite naudoti, kopijuoti ar platinti jokių Vartotojo pateikimų, išskyrus aiškiai leidžiamus šiame dokumente, įskaitant bet kokį komercinių tikslų naudojimą, kopijavimą ar platinimą iš „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių gautų trečiųjų šalių Vartotojų pateikimų. Negalėsite apeiti, išjungti ir kitaip netrukdyti su saugumu susijusioms „EnGarde.lt“ funkcijoms ar funkcijoms, kurios trukdo ar riboja bet kokio Vartotojo pateikimo naudojimą ar kopijavimą arba priverčia apriboti „EnGarde.lt“ ar jame pateiktų Vartotojo pateikimų naudojimą.

 1. Nedarykite nieko kito šešėlinio su mūsų svetainėmis ar mūsų svetainėse:

Negalėsite sudaryti rėmelių ar naudoti jokių kadravimo būdų, kad pridėtumėte bet kokį „EnGarde.lt“ prekės ženklą, logotipą ar kitą nuosavybės teise priklausančią informaciją (įskaitant, bet neapsiribojant, vaizdus, ​​tekstą, puslapio išdėstymą ar formas), be aiškaus rašytinio sutikimo. Negalėsite naudoti metažymų ar bet kokio kito paslėpto teksto naudodami „EnGarde.lt“ vardą ar prekių ženklus be aiškaus rašytinio sutikimo. Nenaudokite klaidingo el. Pašto adreso, neapsimetinėkite jokiu asmeniu ar subjektu ar kitaip klaidinkite dėl bet kokio Vartotojo pateikimo kilmės.

 1. Privalote laikytis tinkamos privatumo praktikos.

Turite nustatyti ir sutikti palaikyti bei laikytis savo parduotuvės (-ių) privatumo praktikos, kuri atitinka galiojančius valstijos, federalinius ir tarptautinius įstatymus ir kitus teisės aktus.

 1. Privalote laikytis įstatymų, kurie kontroliuoja, kokie pardavimai gali vykti su žmonėmis už JAV ribų

Jungtinių Valstijų eksporto kontrolės įstatymai reglamentuoja jūsų naudojimąsi mūsų paslaugomis. Šie įstatymai taikomi jums ir jūsų paslaugoms, neatsižvelgiant į tai, ar jūs gyvenate JAV

Jūs negalite naudoti mūsų paslaugų jokiems tikslams, kurie pažeidžia eksporto kontrolės įstatymus, kurie gali apimti produktų pardavimą, kurie gali būti legalūs parduoti JAV, bet neteisėti eksportuoti. Jūs negalite naudotis mūsų paslaugomis siūlydami ar teikdami paslaugas galutiniams klientams, su kuriais JAV piliečiai gali nevykdyti verslo.

Papildomos informacijos apie JAV eksporto įstatymus galite gauti iš Jungtinių Valstijų vyriausybės portalo eksporto ir prekybos paslaugoms šioje svetainėje: http://www.export.gov/exportcontrols.html .

 1. Nesąžiningo programavimo draudimas

„vaidmenuzaidimai.com“ svetainėse jokiu būdu negalima įkelti, neskelbti, neperduoti ar kitaip padaryti prieinamos jokios programinės įrangos ar kitos medžiagos, kurioje yra kompiuterio virusas, Trojos arklys, klaida, bomba, kirminas ar kitas nesąžiningas programavimas („Rogue Programming“ ). „EnGarde.lt“ neprivalo aptikti jokio „Rogue“ programavimo. Bet koks programinės įrangos, failų ar kitos medžiagos atsisiuntimas ar bet koks kitas „EnGarde.lt“ turinio naudojimas yra jūsų rizika. Patariame imtis tinkamų atsargumo priemonių, kad sumažintumėte bet kokius sistemos nuostolius, kuriuos sukelia „Rogue Programming“, įskaitant antivirusinių programų naudojimą ir tinkamą failų atsarginę kopiją.

 1. Jūs ir „EnGarde.lt“ esate nepriklausomi rangovai. „EnGarde.lt“ neatsako už jokius klausimus, kuriuos gali kilti prekybininkams, prekybininkams ar kitiems vartotojams.

Jūs ir „EnGarde.lt“ esate nepriklausomi rangovai, o paslaugų teikimo sąlygos nėra skirtos sukurti ir nekurti jokių agentūros, partnerystės, bendros įmonės, darbuotojo ir darbdavio ar franšizės davėjo ir franšizės gavėjo santykių tarp jūsų ir „EnGarde.lt“.

„EnGarde.lt“ sukūrė internetinę sąsają, leidžiančią žaidimų entuziastams pirkti, parduoti ir prekiauti žaidimais, mokytis ir bendrauti su kitais žaidimų entuziastais. Išskyrus pardavimus per „Geek Store“, pardavimai ir prekyba vyksta tarp prekybininko ir kliento, o ne tarp „EnGarde.lt“ ir kliento. Jei kyla kokių nors problemų ar problemų dėl užsakymo, kurį pateikiate parduotuvėje, ar bet kurio gauto produkto, turėtumėte kreiptis į prekybininką. „EnGarde.lt“ neatsako už jokius klausimus ar problemas, kurios gali kilti dėl trečiosios šalies ar kito vartotojo užsakytų dalykų.

„EnGarde.lt“ neatsako, jei kyla ginčų tarp prekybininkų, prekybininkų ar kitų vartotojų. Kai naudojatės mūsų paslaugomis, atleidžiate „EnGarde.lt“ nuo pretenzijų, žalos ir visų rūšių reikalavimų – žinomų ar nežinomų, įtariamų ar įtariamų, atskleistų ar neatskleistų – susijusių su prekybininkų, prekybininkų ar kitų vartotojų ginčais.

 1. Sąskaitos nutraukimo politika

„EnGarde.lt“ gali nutraukti vartotojo prieigą prie „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių, jei vartotojas savo nuožiūra nusprendžia pažeidęs šias paslaugų teikimo sąlygas arba „EnGarde.lt“ bendruomenės taisykles . „EnGarde.lt“ pasilieka teisę nuspręsti, ar Vartotojo pateikimas yra tinkamas ir atitinka šias Paslaugų teikimo sąlygas už pažeidimus, pvz., Bet neapsiribojant pornografine, nešvankia ar šmeižiančia medžiaga. „EnGarde.lt“ gali bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo ir savo nuožiūra panaikinti tokius Vartotojų pateiktus duomenis ir (arba) nutraukti vartotojo prieigą prie tokios medžiagos įkėlimo pažeisdamas šias Paslaugų teikimo sąlygas. Paskyros ir asmeninė informacija, kurią mes turime apie jus, bus ištrinti pagal mūsų privatumo politiką. Jei jūsų paskyra buvo nutraukta dėl priežasčių, jums neleidžiama kurti naujos paskyros.

 1. „EnGarde.lt“ yra įsikūrusi JAV ir gali būti nenaudojama jūsų šalyje

„vaidmenuzaidimai.com“ svetaines kontroliuoja ir siūlo „EnGarde.lt“ iš savo įrenginių Jungtinėse Amerikos Valstijose. „EnGarde.lt“ nepatvirtina, kad „vaidmenuzaidimai.com“ tinklalapiai yra tinkami ar prieinami kitose vietose. Tie, kurie naudojasi „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis ar naudojasi kitose jurisdikcijose, tai daro savo noru ir yra atsakingi už vietos įstatymų laikymąsi.

 1. Skaitmeninio tūkstantmečio autorių teisių įstatymas
 2. Manote, kad „EnGarde.lt“ yra pažeidžiantis turinys?

Jei esate autorių teisių savininkas arba jų atstovas ir manote, kad bet koks naudotojo pateiktas ar kitas turinys pažeidžia jūsų autorių teises, galite pateikti pranešimą pagal Skaitmeninio tūkstantmečio autorių teisių įstatymą (toliau – DMCA), pateikdami toliau nurodytam mūsų autorių teisių agentui šią informaciją raštu (daugiau informacijos žr. 17 USC 512 (c) (3)):

 1. i) asmens, įgalioto veikti tariamai pažeistos išimtinės teisės savininko vardu, fizinis ar elektroninis parašas;
  (ii) autorių teisių saugomo darbo, kuris, kaip teigiama, buvo pažeistas, identifikavimas arba, jei keli autorių teisių saugomi darbai vienoje internetinėje svetainėje pateikiami viename pranešime, reprezentatyvus tokių kūrinių sąrašas toje svetainėje;
  (iii) medžiagos, kuri, kaip teigiama, pažeidžia ar pažeidžia veiklą, identifikavimo medžiaga, kuri turi būti pašalinta arba prieiga prie kurios turi būti išjungta, ir informacija, kurios pagrįstai pakanka, kad paslaugų teikėjas galėtų rasti medžiagą;
  iv) pakankamai pagrįstos informacijos, kad paslaugų teikėjas galėtų su jumis susisiekti, pavyzdžiui, adresas, telefono numeris ir, jei yra, elektroninis paštas;
  (v) Pareiškimas, kad jūs sąžiningai tikite, kad medžiagos naudojimas skundžiamu būdu nėra autorių teisių savininko, jo atstovo ar įstatymų leidimas; ir
  (vi) pareiškimas, kad pranešime pateikta informacija yra tiksli ir už melagingą melagingą parodymą, kad esate įgaliotas veikti tariamai pažeistos išimtinės teisės savininko vardu.

Paskirtas „EnGarde.lt,“ autorių teisių agentas pranešimams apie įtariamą pažeidimą gauti yra: Scottas Aldenas; paštas: [email protected] (temos eilutė: „DMCA panaikinimo užklausa“); 7930 Xavier Court, Dalasas, TX 75218-4512. Aiškumo dėlei autorių teisių agentui turėtų būti pateikti tik DMCA pranešimai; į bet kokius kitus atsiliepimus, komentarus, klausimus ar kitus pranešimus gali būti neatsakyta. Jūs pripažįstate, kad jei nesilaikysite visų anksčiau nurodytų reikalavimų, jūsų DMCA prašymas pašalinti gali būti netinkamas.

 1. Ar jūsų turinys buvo netinkamai pašalintas dėl DMCA ataskaitos?

Jei manote, kad jūsų naudotojo pateiktas ar kitas turinys, kuris buvo pašalintas (arba prieiga buvo išjungta) pagal pirmiau pateiktą nuostatą, nepažeidžia arba jūs turite autorių teisių savininko, autorių teisių savininko atstovo arba pagal įstatymą, norėdami paskelbti ir naudoti turinį pateikdami naudotojo pateiktą turinį, tada galite išsiųsti priešinį pranešimą autorių teisių agentui adresu [email protected] (temos eilutė: „DMCA priešinis pranešimas“), kuriame yra ši informacija:

 1. i) jūsų fizinis ar elektroninis parašas;
  ii) pašalinto ar prieigos išjungto turinio ir vietos, kurioje turinys pasirodė prieš jį pašalinant ar išjungiant, identifikavimas;
  (iii) pareiškimas, kad jūs sąžiningai tikite, kad turinys buvo pašalintas arba išjungtas dėl klaidos ar neteisingo turinio identifikavimo; ir
  (iv) jūsų vardas, adresas, telefono numeris ir el. pašto adresas, pareiškimas, kad sutinkate su Dalaso, Teksaso federalinio teismo jurisdikcija, ir pareiškimas, kad sutiksite su asmens, kuris teikė procesą, įteikimu. pranešimas apie įtariamą pažeidimą arba tokio asmens atstovas.

Jei autorių teisių agentas gauna priešinį pranešimą, tada „EnGarde.lt,“ gali nusiųsti priešinio pranešimo kopiją pradinei skundą pateikusiai šaliai, informuodama tą asmenį, kad jis gali pakeisti pašalintą turinį arba nustoti jį išjungti per 10 darbo dienų. Išskyrus atvejus, kai autorių teisių savininkas pateikia ieškinį dėl teismo sprendimo turinį pateikusiam vartotojui, pašalintas turinys gali būti pakeistas arba prieiga prie jo gali būti atkurta per 10–14 darbo dienų nuo priešinio pranešimo gavimo. „EnGarde.lt,“.

12. ATSAKOMYBĖS BET KOKIOMS GARANTIJOMS. JŪSŲ NAUDOJIMASIS SVEIKATOS SVETAINĖMIS IR TURINYS YRA SAVO RIZIKA.

Jūs sutinkate prisiimti visą atsakomybę ir riziką, kai naudojatės „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis ir mūsų turiniu. Kiek leidžiama pagal galiojančius įstatymus, nei „EnGarde.lt“, nei jos susijusios šalys neteikia jokių aiškių ar numanomų garantijų ar pareiškimų dėl „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių ar mūsų turinio, įskaitant, bet neapsiribojant, bet kokias garantijas dėl perkamumo, pažeidimų ir tinkamumo. konkrečiam tikslui, ir visos tokios garantijos yra aiškiai atsisakomos.

Nei „EnGarde.lt“, nei jokios susijusios šalys nepatvirtina ir nepateikia jokių garantijų dėl „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių ar mūsų turinio tikslumo, kokybės, saugumo, patikimumo, savalaikiškumo ar išsamumo arba kad „vaidmenuzaidimai.com“ svetainės ar mūsų turinys nėra šmeižikiškas, ne -žeidžiantis ar kitaip teisėtas. Nei „EnGarde.lt“, nei jokios susijusios šalys negarantuoja, kad „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių ar mūsų turinio atliekamos funkcijos bus nenutrūkstamos, savalaikės, saugios ar be klaidų, arba kad „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių ar mūsų turinio trūkumai bus ištaisyti. Nei „EnGarde.lt“, nei jokios susijusios šalys negarantuoja ir negarantuoja, kad failuose, kuriuos gali būti galima atsisiųsti, nebus užkrėstos programinės įrangos virusai ar kiti kenksmingi kompiuterio kodai, failai ar programos. „vaidmenuzaidimai.com“ svetainės ir mūsų turinys pateikiami „kaip yra“, „kur yra“,„Kur galima“ ir „kiek įmanoma“. Jūs pripažįstate, kad bet koks pasikliavimas „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis ir mūsų turiniu ar jų naudojimas yra jūsų vienintelė rizika.

Kiek tai numato įstatymai, mes neatsakome už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl platinamos atmetimo išpuolių atakos, virusų ar kitos technologiškai žalingos medžiagos, galinčios užkrėsti jūsų kompiuterinę įrangą, kompiuterio programas, duomenis ar kitą nuosavybės teise priklausanti medžiaga, susijusi su „The Geek“ svetainių naudojimu, bet kokiais atsisiuntimais iš „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių ar bet kuriomis kitomis mūsų paslaugomis.

 

13. MŪSŲ ATSAKOMYBĖ JUMS yra ribota. TAI RYŠKIA, JEI JŪS NUOTYKITE NETEKTI, NETURĖJAME JUMS VISOJI KOMPENSUOTI.

Kiek tai numato įstatymai, „EnGarde.lt“ ar bet kuri susijusi šalis jokiu būdu nebus atsakinga jokiam asmeniui ar subjektui už bet kokią netiesioginę, specialią, baudžiamąją, atsitiktinę ar pasekminę žalą ar nuostolius, patirtus dėl prarasto pelno, prarastų duomenų ar verslo pertraukimo. jei tai galima numatyti, kyla iš „EnGarde.lt“ svetainės ar su ja susijusi, įskaitant, pavyzdžiui:

 • „The Geek“ svetainių, bet kurios su „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis susietos svetainės ar mūsų turinio naudojimas, nesugebėjimas naudoti ar jų rezultatai;
 • duomenų praradimas, sugadinimas, sugadinimas ar atkūrimas arba duomenų ar sistemos saugumo pažeidimas;
 • „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių, sistemų ar paslaugų gedimas ar neveikimas bet kokiu būdu;
 • įsilaužimas, virusai, kenkėjiškos programos ar kiti fiziniai ar skaitmeniniai įsilaužimai į mūsų sistemas, įskaitant, pavyzdžiui, tuos, dėl kurių pažeidžiami duomenys; ir
 • mes pažeidėme paslaugų teikimo sąlygas;

bet kuriuo atveju, nesvarbu, ar tai grindžiama garantija, sutartimi, deliktu ar bet kokia kita teisės teorija, ir ar EnGarde.lt ar susijusi šalis žino ar pataria tokios žalos galimybei.

Jūs konkrečiai sutinkate, kad „EnGarde.lt“ nebus atsakinga už jokio kito vartotojo turinį ar trečiosios šalies veiksmus ir kad jūs prisiimate visą žalos ar žalos riziką dėl tokio turinio ir elgesio.

Be šiame skyriuje nurodytų apribojimų, bendra „EnGarde.lt“ įsipareigojimų doleriais suma jokiomis aplinkybėmis jokiu būdu neturi viršyti bendros sumos, kurią jūs faktiškai sumokėjote „EnGarde.lt“ už mūsų paslaugas per dvylika (12) mėnesių iki įvykio. reikalavimo pagrindas. Jei per dvylikos (12) mėnesių laikotarpį iki įvykio, dėl kurio buvo pareikšta pretenzija, nesumokėjote jokių „EnGarde.lt“ mokesčių, mūsų bendra atsakomybė prieš jus neturi viršyti 100 USD. Tačiau tokie apribojimai nebus taikomi tuo atveju, jei arbitras ar kompetentingos jurisdikcijos teismas priims galutinį įpareigojantį nutarimą, kuriame bus nustatyta, kad jūsų žalą padarė tyčinis „EnGarde.lt“ netinkamas elgesys.

Šis skyrius neturi įtakos jokiai atsakomybei, kurios negalima atmesti ar apriboti pagal taikomus įstatymus

 1. Žalos atlyginimas
 2. Kiek tai leidžia įstatymai, jūs sutinkate ginti, atlyginti žalą ir laikyti nekenksmingus „EnGarde.lt“, „EnGarde.lt,“ ir jo savininkus, operatorius, pareigūnus, direktorius, darbuotojus, filialus, paskirtus asmenis ir agentus nuo ir prieš bet kurį visi veiksmai, pretenzijos, žala, įsipareigojimai, nuostoliai, įsipareigojimai, išlaidos ar skola ir išlaidos (įskaitant, be apribojimų, advokatų mokesčius), atsirandantys dėl: (i) jūsų „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių naudojimo ir prieigos prie jų; (ii) bet kokių šių paslaugų sąlygų sąlygų ar nuostatų pažeidimą; (iii) jūsų nesilaikymas taikomų vietinių, valstijų, federalinių ir tarptautinių įstatymų; (iv) bet kokių trečiųjų šalių teisių pažeidimą, įskaitant, be apribojimų, autorių teisių, prekių ženklų, nuosavybės ar privatumo teises; (v) bet koks teiginys, kad vienas iš jūsų pateiktų naudotojų padarė žalą trečiajai šaliai;(vi) bet kokį atstovavimo, garantijos ar susitarimo, kurį jūs padarėte šiose paslaugų teikimo sąlygose, pažeidimus; arba (vii) jūsų asmeninės informacijos atskleidimą, naudojimą, saugojimą ar apdorojimą pažeidžiant bet kokius galiojančius valstijos, federalinius ar tarptautinius privatumo įstatymus. „EnGarde.lt“ pasilieka teisę prisiimti išskirtinę gynybą ir kontroliuoti bet kokį dalyką, dėl kurio jūs kitaip atlyginate žalą, ir tokiu atveju jūs sutinkate bendradarbiauti su „EnGarde.lt“ ginant tokį ieškinį. Bet kokiu atveju jūs negalite išspręsti jokių trečiųjų šalių pretenzijų prieš mus, nebent mes sutinkame su tokiais susitarimais.„EnGarde.lt“ pasilieka teisę prisiimti išskirtinę gynybą ir kontroliuoti bet kokį dalyką, dėl kurio jūs kitaip atlyginate žalą, ir tokiu atveju jūs sutinkate bendradarbiauti su „EnGarde.lt“ ginant tokį ieškinį. Bet kokiu atveju jūs negalite išspręsti jokių trečiųjų šalių pretenzijų prieš mus, nebent mes sutinkame su tokiais susitarimais.„EnGarde.lt“ pasilieka teisę prisiimti išskirtinę gynybą ir kontroliuoti bet kokį dalyką, dėl kurio jūs kitaip atlyginate žalą, ir tokiu atveju sutinkate bendradarbiauti su „EnGarde.lt“ ginant tokį ieškinį. Bet kokiu atveju jūs negalite išspręsti jokių trečiųjų šalių pretenzijų prieš mus, nebent mes sutinkame su tokiais susitarimais.

Ši gynybos ir žalos atlyginimo pareiga netenka galios šioms paslaugų teikimo sąlygoms ir jūsų naudojimuisi „vaidmenuzaidimai.com“ svetainėmis.

 1. SUTINKATE, kad VISOS JŪSŲ IR „ENGARDE.LT“ PAREIŠKIMAI bus išspręsti per privalomą arbitražą DALLAS, TEXAS, BE TEISMO AR TEISMO.
 2. Pretenzijas išspręsite su arbitru

Bet kokie ginčai ar pretenzijos, susijusios su paslaugų teikimo sąlygomis, jūsų ar jūsų įgalioto vartotojo santykiais su „EnGarde.lt“ arba jūsų ar jūsų įgalioto vartotojo naudojimusi mūsų paslaugomis (bendrai vadinamos „pretenzija“ ), bus išspręstos išimtinai galutinai ir privalomas arbitražas, o ne teismo ar žiuri. Vienintelė tokio privalomo arbitražo išimtis yra ta, kad jums NETEKA uždrausta spręsti bet kokio tokio ginčo ar ieškinio kaip individualaus ieškinio nedidelių ieškinių teisme. Išskirtinė arbitražo vieta yra Dalaso apygarda, Teksasas.

Arbitraže nėra teisėjo ar prisiekusiųjų, o arbitražo teismo peržiūra yra ribota. Tačiau arbitras gali individualiai priteisti tokias pačias žalas ir lengvatas kaip teismas (įskaitant teismo draudžiamuosius ir deklaracinius atleidimus arba įstatymu nustatytą žalą) ir privalo laikytis paslaugų teikimo sąlygų, kaip tai darytų teismas.

 1. Jūs atsisakote teisės į prisiekusiųjų teismą.

Jei dėl kokios nors priežasties ieškinys vyksta teisme, o ne arbitraže , kiekvienas atsisakome bet kokios teisės į prisiekusiųjų teismą. Jūs pripažįstate, kad priverčiate šią žiuri atsisakyti sąmoningai, savanoriškai ir noriai.

 1. Arbitražą vykdysite pagal tam tikrus įstatymus ir taisykles.

Ši arbitražo nuostata įtraukta pagal Federalinį arbitražo įstatymą. Arbitražui ir bet kokiam apeliaciniam skundui taikoma materialinė Teksaso valstijos teisė ir taikytinos Amerikos arbitražo asociacijos („AAA“) taisyklės .
Jei dėl kokių nors priežasčių arbitražas ar apeliacija negali būti atliekama prieš AAA arba pagal AAA taisykles, o šalys negali susitarti dėl alternatyvios arbitražo tarnybos ar taisyklių, bet kuris kompetentingas jurisdikcijos teismas Dalaso grafystėje, Teksase, gali paskirti arbitrą arba pasirinkti tinkamas arbitražo taisykles arbitražui ar apeliacijai valdyti.

 1. Mokesčiai ir išlaidos gali būti skirstomi skirtingais būdais.

Kiekviena šalis moka vienodą arbitražo (-ų) mokesčių ir išlaidų, susijusių su arbitražu, dalį, laikydamasi arbitro (-ų) įgaliojimų tokius mokesčius ir išlaidas perskirstyti savo nuožiūra. Bet kuriuo atveju kiekviena šalis yra atsakinga už savo advokato honoraro ir teisinių išlaidų sumokėjimą.

 1. Bet kuris iš mūsų gali bandyti pareikšti laikiną draudimą kitam.

Bet kuri šalis bet kuriuo metu gali kreiptis dėl laikino teismo sprendimo bet kada Dalaso apygardos (Teksasas) federaliniame ar valstijos teisme, kol bus baigtas arbitro (-ų) pasirinkimas. Baigus atrinkti arbitrą (-us), arbitras (-ai) prisiima atsakomybę už bet kokius tolesnius veiksmus ar sprendimus, susijusius su bet kuriuo tokiu laikinu draudimu. Šalys sutinka dėl asmeninės jurisdikcijos ir vietos Dalaso apygardos, Teksaso federaliniuose ir valstijų teismuose, tik tam, kad būtų imtasi tokių laikinų draudimų veiksmų.

 1. Jūs atsisakote teisės pareikšti mums ieškinį kaip grupės ieškinio dalį.

Mes visi sutinkame, kad bet koks ginčas, tiek arbitražinis, tiek iškeltas nedidelių sumų teisme, bus nagrinėjamas tik individualiai, o ne grupiniu, konsoliduotu ar atstovaujamuoju ieškiniu.Neribodama ankstesnio sakinio bendrumo, kiekviena šalis sutinka tenkinti savo reikalavimus individualiai, o ne (1) sujungti savo reikalavimus su bet kurio kito asmens ar subjekto pretenzijomis, (2) pareikšti bet kokius reikalavimus kaip klasės atstovas, kaip privatus generalinis advokatas ar bet koks atstovas, arba (3) dalyvauja grupės, kolektyviniame ar masiniame ieškinyje dėl bet kokių reikalavimų. Šalys aiškiai išreiškia tai, kad arbitras arba, jei taikoma, nedidelių ieškinių teismas neturi galios paskirti kolektyvinę ar kolektyvinę pagalbą arba nustatyti ar nurodyti, kad ginčas turėtų vykti kaip grupės ar kolektyvinis ieškinys, neatsižvelgiant į tai, ar arbitraže ar bet kuriame kitame forume ar vietoje. Šalys supranta ir pripažįsta, kad, priimdamos šią nuostatą,kiekvienas atsisakome savo teisių reikalauti, kad teismas ar prisiekusieji spręstų mūsų reikalavimus.

 1. Jūs pasirenkate naudoti tam tikras apeliacines taisykles.

Šalys priima ir susitaria įgyvendinti AAA neprivalomo apeliacinio arbitražo taisykles dėl visų sprendimų, kuriems taikoma ši arbitražo nuostata. Rašytinis pranešimas apie apeliaciją pateikiamas priešingai šaliai ir arbitražo tarnybai ir turi atitikti AAA neprivalomo apeliacinio arbitražo taisyklių arba kitų arbitražo apeliacinių taisyklių, dėl kurių šalys gali susitarti arba kurias teismas gali paskirti pagal procesą, reikalavimus. aprašyta anksčiau šiame skyriuje.

 1. Jūs negalite perleisti savo teisių pagal šias paslaugų teikimo sąlygas, bet mes galime.

Šios paslaugų teikimo sąlygos ir visos pagal jas suteiktos teisės bei licencijos negali būti perduotos ar perduotos jums, tačiau „EnGarde.lt“ gali jas priskirti be apribojimų.

 1. Šias paslaugų teikimo sąlygas reglamentuoja Teksaso įstatymai, o visos pretenzijos bus nagrinėjamos Teksase.
 2. Teksaso valstijos įstatymai reguliuoja visus klausimus, kylančius iš šių paslaugų sąlygų arba susijusius su jomis, neįgyvendinant jų principų kolizijos.
 3. Tuo atveju, kai nevykdomas mūsų susitarimas su jumis naudoti arbitražą, kaip nustatyta 15 skirsnyje , jūs turite išimtinei Teksaso valstijos valstijos ir federalinių teismų jurisdikcijai spręsti bet kokį ieškinį ar ginčą, kylantį iš susijusias su šiomis paslaugų teikimo sąlygomis.
 4. Viskas, dėl ko jūs ir „EnGarde.lt“ susitarėte, yra mūsų paslaugų teikimo sąlygose ir privatumo politikoje.

Šios paslaugų teikimo sąlygos kartu su „EnGarde.lt“ privatumo politika, įtraukta čia kaip nuoroda, ir „EnGarde.lt“ bendruomenės taisyklės, įtrauktos čia kaip nuorodos, sudaro visą jūsų ir „EnGarde.lt“ susitarimą dėl „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių ir pakeičia bei pakeičia bet kurią kitą sutartį, dokumentą, susirašinėjimas, derybos, pokalbis ar kitas rašytinis ar žodinis susitarimas tarp jūsų ir „EnGarde.lt“ dėl šios sutarties dalyko.

 1. Atsisakymas

Nei vieno šių paslaugų teikimo termino atsisakymas nebus laikomas tolesniu ar tolesniu tokio ar bet kurio kito termino atsisakymu, o „EnGarde.lt“ nepateikimas jokių teisių ar nuostatų pagal šias paslaugų teikimo sąlygas nebus tokios teisės ar nuostatos atsisakymas. .

 1. Jei teismas pripažins dalį paslaugų teikimo sąlygų negaliojančiomis, tai nepanaikins visų paslaugų teikimo sąlygų.

Jei kuris nors šių Paslaugų teikimo sąlygų terminas ar nuostata bus pripažinta negaliojančia, negaliojančia, neveikiančia ar kitaip nevykdoma kompetentingos jurisdikcijos teismo, tai neturės įtakos jokiam kitam terminui ar nuostatai, o likusios sąlygos ir nuostatos liks visiškai galioti ir efektas.

 1. Generolas
 2. Šis ir visi kiti užrašai nėra paslaugų teikimo sąlygų dalis

Čia esantys antraštės yra tik informacinio pobūdžio ir nėra šios sutarties dalis.

 1. Mes neturime išlaikyti svetainės

„EnGarde.lt“ pasilieka teisę bet kuriuo metu nutraukti bet kurį „vaidmenuzaidimai.com“ svetainių aspektą.

 1. Gerbkite mūsų prekių ženklus

„EnGarde.lt“, „EnGarde.lt“ ir „EnGarde.lt“ bei „EnGarde.lt“ grafika, logotipai, puslapių antraštės, mygtukų piktogramos, scenarijai ir paslaugų pavadinimai yra „EnGarde.lt,“ ar jos dukterinių bendrovių Jungtinėse Amerikos Valstijose ir (arba) kitose šalyse prekių ženklai, registruoti prekių ženklai ar prekybinė apranga. Šie prekių ženklai, registruoti prekių ženklai ir prekybiniai drabužiai negali būti naudojami su bet kokiu produktu ar paslauga be aiškaus raštiško „EnGarde.lt“ sutikimo arba bet kokiu būdu, kuris gali sukelti painiavą vartotojams, arba bet kokiu būdu, kuris sumenkina ar diskredituoja „EnGarde.lt“. . Visi kiti „EnGarde.lt“ nepriklausantys prekių ženklai, kurie rodomi „Vaidmenuzaidimai.com“ svetainėse, yra jų atitinkamų savininkų nuosavybė, kurie gali būti ir negali būti su „EnGarde.lt“ susiję, su jais susiję ar jų remiami. Jei nenurodyta kitaip,visa šioje svetainėje naudojama programinė įranga yra „EnGarde.lt,“ ar jos filialų nuosavybė ir yra saugoma Jungtinių Valstijų ir tarptautinių autorių teisių įstatymų.

 1. Visos kitos teisės saugomos

„EnGarde.lt“ pasilieka visas teises, kurios nėra aiškiai suteiktos čia.

 1. Čia nėra jokių nuostatų, išskyrus kai kuriuos asmenis, trečiosioms šalims

Išskyrus „EnGarde.lt“ savininkus, operatorius, pareigūnus, direktorius, darbuotojus, dukterines įmones, paskirtus asmenis ir atstovus pagal 14 skyrių (Žalos atlyginimas) , laikoma, kad paslaugų teikimo sąlygose niekas nesuteikia jokių trečiųjų šalių teisių ar privalumų.
Nė viena Paslaugos sąlygų nuostata nelaikoma jokia trečiųjų šalių teisių ar privilegijų suteikimu.

 1. Tam tikros paslaugų teikimo sąlygų dalys bus taikomos po nutraukimo.

Tos Paslaugų sąlygų nuostatos, kurios aiškiai ar dėl savo prigimties išlieka, ir toliau galios visomis galiomis, net jei nustosite naudotis mūsų paslaugomis arba nutrauksite savo sąskaitą. Pvz., Mes vis tiek turėsime teises pagal šias paslaugų teikimo sąlygas į bet kokius naudotojų pateiktus duomenis. Be to, viskas, ką jūs mums atstovavote paslaugų teikimo sąlygose, išliks neribotą laiką.

  wpChatIcon