BDAR privatumo politiką

EnGarde – BDAR privatumo politika

EnGarde Stalo ir Vaidmenų žaidimai, pasiekiami iš https://engarde.lt, vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame Privatumo politikos dokumente pateikiama EnGarde Stalo ir Vaidmenų žaidimai renkama ir įrašoma informacija ir kaip mes ją naudojame.

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR)

Mes esame jūsų informacijos duomenų valdytojas.

EnGarde teisinis pagrindas rinkti ir naudoti asmeninę informaciją, aprašytą šioje privatumo politikoje, priklauso nuo mūsų renkamos asmeninės informacijos ir konkretaus konteksto, kuriame mes renkame informaciją:

 • EnGarde turi vykdyti sutartį su jumis
 • Jūs suteikėte EnGarde leidimą tai daryti
 • Jūsų asmeninės informacijos tvarkymas atitinka teisėtus EnGarde interesus
 • EnGarde turi laikytis įstatymų

EnGarde saugos jūsų asmeninę informaciją tik tiek laiko, kiek tai būtina šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams. Mes saugosime ir naudosime jūsų informaciją tiek, kiek tai būtina siekiant laikytis mūsų teisinių įsipareigojimų, spręsti ginčus ir vykdyti mūsų politiką.

Jei esate Europos ekonominės erdvės (EEE) gyventojas, turite tam tikras duomenų apsaugos teises. Jei norite būti informuoti, kokią asmeninę informaciją apie jus turime, ir jei norite, kad ji būtų pašalinta iš mūsų sistemų, susisiekite su mumis.

Tam tikromis aplinkybėmis turite šias duomenų apsaugos teises:

 • Teisė pasiekti, atnaujinti arba ištrinti informaciją, kurią turime apie jus.
 • Teisė reikalauti ištaisyti duomenis.
 • Teisė nesutikti.
 • Apribojimo teisė.
 • Teisė į duomenų perkeliamumą
 • Teisė atšaukti sutikimą

Failus

EnGarde Stalo ir Vaidmenų žaidimai laikosi standartinės žurnalo failų naudojimo procedūros. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Visos prieglobos įmonės tai daro ir dalis prieglobos paslaugų analizės. Žurnalo failų surinkta informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datos ir laiko žymą, nukreipimo / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Jie nėra susieti su jokia informacija, kuri yra asmeniškai identifikuojama. Informacijos tikslas yra analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, stebėti vartotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Slapukai ir žiniatinklio indikatoriai

Kaip ir bet kuri kita svetainė, EnGarde Stalo ir Vaidmenų žaidimai naudoja “slapukus”. Šie slapukai naudojami saugoti informaciją, įskaitant lankytojų pageidavimus ir svetainės puslapius, kuriuos lankytojas pasiekė ar aplankė. Informacija naudojama siekiant optimizuoti vartotojų patirtį, tinkinant mūsų tinklalapio turinį pagal lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

“Google DoubleClick DART” slapukas

Google yra vienas iš trečiųjų šalių tiekėjų mūsų svetainėje. Ji taip pat naudoja slapukus, žinomus kaip DART slapukai, kad pateiktų skelbimus mūsų svetainės lankytojams pagal jų apsilankymą www.website.com ir kitose interneto svetainėse. Tačiau lankytojai gali nuspręsti atsisakyti DART slapukų naudojimo apsilankę Google skelbimų ir turinio tinklo privatumo politikoje šiuo adresu: – https://policies.google.com/technologies/ads

Mūsų reklamos partneriai

Kai kurie mūsų svetainės reklamuotojai gali naudoti slapukus ir žiniatinklio indikatorius. Mūsų reklamos partneriai išvardyti žemiau. Kiekvienas iš mūsų reklamavimo partnerių turi savo privatumo politiką, susijusią su naudotojų duomenų politika. Kad būtų lengviau pasiekti, pateikiame nuorodą į toliau pateiktą jų privatumo politiką.

Privatumo politika

Šiame sąraše galite rasti kiekvieno EnGarde Stalo ir Vaidmenų žaidimai reklamos partnerio privatumo politiką.

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai ar skelbimų tinklai naudoja tokias technologijas kaip slapukai, “JavaScript” ar žiniatinklio indikatoriai, kurie naudojami atitinkamose jų reklamose ir nuorodose, rodomose “EnGarde Stalo” ir “Vaidmenų žaidimai”, kurios siunčiamos tiesiai į naudotojų naršyklę. Kai tai įvyksta, jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos jų reklamos kampanijų efektyvumui įvertinti ir (arba) reklaminiam turiniui, kurį matote lankomose svetainėse, suasmeninti.

Atkreipkite dėmesį, kad EnGarde Stalo ir Vaidmenų žaidimai neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamuotojai, ir negali jų valdyti.

Trečiųjų šalių privatumo politika

EnGarde Stalo ir Vaidmenų žaidimai Privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms. Taigi, norėdami gauti išsamesnės informacijos, patariame susipažinti su atitinkama šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo politika. Tai gali apimti jų praktiką ir instrukcijas, kaip atsisakyti tam tikrų galimybių.

Galite pasirinkti išjungti slapukus naudodami savo individualias naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti išsamesnės informacijos apie slapukų valdymą naudojant konkrečias interneto naršykles, ją galite rasti atitinkamose naršyklių svetainėse.

Informacija vaikams

Kita mūsų prioritetų dalis yra vaikų apsaugos didinimas jiems naudojantis internetu. Mes skatiname tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir (arba) stebėti ir vadovauti savo veiklai internete.

EnGarde Stalo ir Vaidmenų žaidimai sąmoningai nerenka jokios asmens identifikavimo informacijos iš jaunesnių nei 13 metų vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokią informaciją mūsų svetainėje, primygtinai raginame nedelsiant susisiekti su mumis ir mes dėsime visas pastangas, kad tokia informacija būtų nedelsiant pašalinta iš mūsų įrašų.

Tik internetinė privatumo politika

Mūsų privatumo politika taikoma tik mūsų internetinei veiklai ir galioja mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kuria jie dalijosi ir (arba) rinko “EnGarde Stalo ir Vaidmenų žaidimai”. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neprisijungus arba kitais kanalais nei ši svetainė.

Sutikimo

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

  wpChatIcon