5e wizard dungeons and dragons lich wizard engarde pasaulis

2021 10 geriausių Vaidmenų Žaidimų kurios reikia išbandyti dabar

Nuo geriausių fantastinių stalo žaidimų RPG alternatyvų iki „Požemių ir drakonų“, iki „Cyberpunk“ ir „Žvaigždžių karų“ mokslinio fantastinio pasaulio.

5e wizard dungeons and dragons lich wizard engarde pasaulis

Geriausi vaidybiniai žaidimai ant stalo yra bendro pasakojimo patirtis: kur jūs vaidinate savo personažo veiksmus bendrame įsivaizduojamame pasaulyje. Dažniausiai suksite kauliukus, kad nustatytumėte, kas nutiks, nors galiausiai jūsų pačių planai, strategijos ir charakterio motyvai nulems įvykius. Tie patys kauliukai taip pat bus naudojami kovai, o įtempta kova dažnai yra didelė dalis stalo žaidimo patirties.

Stalviršio RPG nuėjo ilgą kelią, nes jų kūrėjas „Dungeons & Dragons“ debiutavo 70-aisiais. Ilgą laiką laikomas vienu iš geriausių kada nors sukurtų RPG, „D&D“ išgyvena savotišką aukso amžių, patekdamas į tokias televizijos laidas „Svetimi daiktai“ ir be galo populiarią peržiūros seriją „Kritinis vaidmuo“.

Tačiau už dabar esančių „Požemių ir drakonų“ yra tiek daug puikių stalinių RPG, kurie apima daugybę temų, nustatymų ir grojimo stilių. Nesvarbu, ar ieškote siaubo, mokslinės fantastikos ar tamsios fantazijos RPG – ir daug daugiau, be to, mes surinkome geriausius visų laikų stalo žaidimų RPG, kuriuos galite lengvai įsigyti.

Visi šio sąrašo pavadinimai šiuo metu yra išleisti, tiesiog gaukite keletą daugialypių kauliukų, šaltinių knygą (arba nemokamą greitojo paleidimo vadovą) ir palankų požiūrį į griežtas taisykles, jei šlovinga žaidimo meistro – įvykių kontrolieriaus – mantija . Dauguma šiame sąraše esančių RPG veikia gerai, kaip vieno kadro nuotykis (visa istorija, kurią galite užbaigti vakare), ar vykstanti RPG kampanija – tai reiškia, kad jūsų pasaka vyksta kelis mėnesius (ar metus).

Kai kuriuos iš šių stalinių RPG taip pat galima rasti internete per „Roll20“ žaidimų platformą, o tai reiškia, kad jums net nereikia būti viename kambaryje su draugais, kad galėtumėte nuotykiauti kartu.

Geriausi stalo žaidimų žaidimai

Be geriausių šiuo metu išleidžiamų RPG, yra daugybė puikių būsimų stalo RPG, kuriuos reikia stebėti, toli toli nuo Scandi folkloro Vaesone: „Nordic Horror Roleplaying“ arba „Root“ RPG pritaikymas – vienas iš geriausi kada nors pagaminti stalo žaidimai .

Beje, jei norite keliauti į kitus pasaulius – ir išbandyti keistą kvailą balsą – yra daugybė stalo žaidimų žaidimų, kuriuos galite išbandyti. Galbūt norėtumėte pakviesti eldritch siaubus, kaip „Call of Cthulhu“, nužudyti visus savo draugus kaip nelaimingą klopą-botą distopiniame stalo RPG paranojoje, pamojuoti vieną vidutinės katanos samurajų sime „Penkių žiedų legenda“ ar net , neduok dievai, kovok su drakonu per šlovingus „Požemius ir drakonus“. Supakuokite tuos kauliukus. Pradėkime riedėti.

1. Požemiai ir drakonai 5E

Engarde pasaulis

Fantazijos RPG RPG, išlikęs per amžius.

Originalų RPG, „Dungeons & Dragons“, stalviršį išrado Gary Gygaxas ir Dave’as Armensonas. Jis išsivystė iš viduramžių karo žaidimų ir nuo 1974 m. Pradžios išgyveno penkis pakartojimus, jau nekalbant apie begales nustatymų. Bet ir po keturių dešimtmečių D&D išlieka vienas geriausių RPG, kuriuos galite žaisti.

Nors jo kino pritaikymai visada trūko, pats stalo RPG bėgant metams tiesiog padidėjo, tapo geresnis ir įvairesnis. Nesvarbu, ar norite apsižvalgyti karo nuniokotose aukštųjų technologijų „Eberron“ lygumose, patyrinėti prakeiktas Chult džiungles ar išgerti pigaus alaus įsisenėjusiose Vandens gilumos gatvėse, D & D yra tiek daug vietų, kurias galima tyrinėti. Dabartiniame jo leidime „ Dungeons & Dragons 5E“ labiau nei bet kada anksčiau teikiama pirmenybė istorijoms ir pasakojimams.

Stalviršio RPG ištisus dešimtmečius išliko dėl dviejų priežasčių: pirma, jame pateikiamos įvairios „ Dungeons & Dragons 5E“ RPG kampanijos, kurios gali nukreipti jus nuo fantazijos karalystės iki baisaus demi lėktuvo, pilno vampyrų; ir, antra, tiesiog smagu žaisti, puikus kūrybinių pasakojimų derinys kartu su strategija. Tai taip pat yra fantastinė stalviršio sistema, skirta kurti ir savo istorijas, nes ji turi klestinčią namų aludarių bendruomenę per „ Dungeon Masters Guild“ kūrėjų turgavietę ir yra labai pritaikoma.

Galite įstrigti fantastiniuose RPG „Požemiuose ir drakonuose“ su daugiakampių kauliukų rinkiniu ir nemokamomis oficialiomis pagrindinėmis taisyklėmis , nors grotuvo vadovo kopija tai gerai papildys, taip pat ir bet kokiais „ Dungeons & Dragons 5E“ šaltinių pavyzdžiais, pavyzdžiui, knyga „Volo“ „Monstrų gidas“ prideda įdomių žvėrių lenktynių, tokių kaip katės žmonės „Tabaxi“ ir grėsmingi driežai, o D ir D kampanijos, tokios kaip „Nusileidimas į„ Avernus ““, tiesiogine to žodžio prasme nukels tave į pragarą ir atgal.

Žaidėjai, kurie stengiasi rasti grupę, gali apsvarstyti galimybę išbandyti internetinę RPG platformą „Roll20“, kuri leidžia jums žaisti stalo RPG internete iš bet kurios pasaulio vietos kartu su skaitmenine statistika, kauliukų ritiniais ir mūšio žemėlapiais.

Engarde pasaulis
dungeons dragons 5e starterių rinkinys kuriame yra kauliukai trumpas nuotykis ir pagrindinės taisyklės

2. „Cthulhu 7E“ skambutis

Engarde pasaulis

RPG ant siaubo sukurtas RPG, pilnas senovės prakeiksmų ir nemalonių monstrų.

„Call of Cthulhu“ išleistas „Chaosium“ 1981 m. Ir šiuo metu 7-ajame leidime yra siaubo RPG RPG, kuris semiasi iš prakeiktų autoriaus HP Lovecraft mitų.

Stalviršio RPG ne tik rieda nuo daugiakampių štampų baseino, kad kovotų ir tirtųsi, bet ir žvalgydamasis tikrindamas sveiką protą, norėdamas išvengti neišvengiamos beprotybės, ištikusios tavo vidutinį „Lovecraftian“ veikėją.

Paslapčių ir teroro žaidimas, jūs visi žaidžiate tyrėjus. Nors yra daug galimybių kovoti su neprisirišusiais kultūrininkais ir monstrais iš anapus, „Call of Cthulhu“ netinka kovos narkomanams – nebent jūsų rankinė yra daugybė mirties. Užtat ji turi paslaptingus galvosūkius, beprotiškas paslaptis ir nepaprastai daug bėgimų.

Call of Cthulhu nuotykiai paprastai nustatomi 1920 m. tačiau jis turi begalę papildomų įmonių, kurios pagražina aplinką, pavyzdžiui, „Delta Green“ ir „Cthulhu Rising“, kurios serijas nukelia atitinkamai į 1980-uosius ir 23-ąjį amžių.

„Classic Call of Cthulhu“ kampanijose yra „Nyarlathotep“ kaukės – tai yra epinis kelių dalių nuotykis, kurio metu keliaujate po pasaulį, siekdami išgelbėti pasaulį nuo tamsių esybių. Taip pat yra daugybė mažesnių nuotykių, skirtų stalo RPG, pavyzdžiui, „ Saturnine Chalice“ priedas .

Fizinį įsikūnijimą „Call of Cthulhu“ taip pat galima įsigyti per internetinę RPG platformą „Roll20“ . Kosminio siaubo mėgėjams taip pat gali patikti neseniai išleistas „Geltonojo karaliaus“ RPG , paremtas keliomis novelėmis, kurios įkvėpė Lovecraftą. Tai dalis artėjančių šiais metais nusileidžiančių stalo žaidimų RPG .

Jei norite lengviau vaidinti prieigą prie „Cthulhu mythos“, būtinai patikrinkite taisyklių „Light“ ir pasakojimų RPG „ Cthulhu Dark“ arba pažvelkite į daugybę siaubo stalo žaidimų, kurie naudojami iš jo slidžių ūselių.

Engarde pasaulis
call pof cthulhu 7e pradedančiųjų rinkinys į kurį įeina simbolių lapai solo ir kooperatyviniai nuotykiai bei pagrindiniai taisyklių rinkiniai

3. Ašmenys tamsoje

Engarde pasaulis

Nusikalstamo kaparo stalo RPG, sukurtas gotikos fantastikos ir Viktorijos laikų Londono įkvėptame pasaulyje.

„Blades in the Dark“ yra ypač unikalus fantastinis RPG – pasirodo vienas iš mūsų 2019 metų žaidimų . 2015 m. Finansuota „Kickstarter“, jūs grojate nusikaltėlių gaują, traukiančią kulnus purviname „steampunk“ stiliaus mieste. Visa atmosfera susisukusi į Viktoriją, su gausybe vaiduoklių, žaibų ir žiaurios biurokratijos. Numatytasis nuolatinės nakties miestas Doskvolis veikia maždaug XIX a. Technologijomis.

Pirma, jūs visi pasirenkate siaubingą nusikalstamą archetipą, kuris gali jus matyti kalbėdamas su vėlėmis, apiplėšdamas blizgančias prekes ar pasikvietęs būrius ežių – priklausomai nuo jūsų skonio. Tada susibursite, norėdami nusimesti šešėlius kaip ilgametės kampanijos dalį, sužaisdami paskutinio didelio darbo pasekmes – nesvarbu, ar tai reiškia, kad miesto sargyba yra jūsų pėdsakuose, ar pritraukėte bjauresnis, didesnis nusikalstamo pasaulio viršininkas.

„Blades in the Dark“ taip pat yra vienas iš mažiau mechaniškai mėsingų stalo RPG. Jūs priskiriate statistiką, atitinkančią jūsų klasę, tada sukite d6 (vienintelį kauliukų tipą, kurio jums reikės šiam žaidimui) kiekvienam turimo įgūdžio taškui. Dėl ribotumo klasėje kiekvienas partijos narys dažniausiai moka keletą konkrečių dalykų.

Iš visų šių mechanikų labiausiai tinka istorijų pasakojimas. Bet kuriuo žaidimo momentu galite pristabdyti ir nurodyti dalyką, nutikusį praeityje, susijusį su jūsų personažu. Pavyzdžiui, galbūt įsigijote daiktą arba iš anksto kalbėjote su kontaktu, šis faktas dabar pakreips mūšio potvynius.

Be to, turėsite susikurti savo nusikalstamą slėptuvę, kuri plečiasi, kai tikitės gauti daugiau blogo pelno. Jūs taip pat galite sukurti savo beprotiškus ginklus per daugybę kulnų.

Mes rekomenduojame „Blades in the Dark“ tiems, kuriems patinka susukti fantazijos pasauliai, pavyzdžiui, „Jo tamsios medžiagos“, ir žmonėms, kuriems tiesiog patinka daryti nusikaltimus. Jei norite naudoti „Blades in the Dark“, jums reikės šaltinių knygos ir krūvos šešių pusių kauliukų. Galite žaisti su tikrojo niekšais arba per internetinę RPG platformą „Roll20“.

Engarde pasaulis
blades in the dark rpg kuris apima išsamų nustatymą žemėlapius grupes veikėjus ir istorijos kabliukus

4. „Warhammer Fantasy Roleplay“

Engarde pasaulis

Kraupus fantazijos stalinis RPG, turintis juodą, juodą humoro jausmą.

Pirmą kartą 1986 m. Išleistas „Games Workshop“, „ Warhammer Fantasy Roleplay“ dalijasi barokiniu itin smurto lygiu, panašiu į „Warhammer Fantasy Battle“ miniatiūrų žaidimą. Tai reiškia, kad dėmesys atskiriems veikėjams, palyginti su didelio masto armijomis, daro viską labai niūrią ir pavojingą.

4-ame leidime „Warhammer Fantasy Roleplay“ yra įkurta civilizacijoje, pagrįstoje Šventosios Romos imperija, ir apima jūsų įprastas fantazijos lenktynes, tokias kaip goblinai ir elfai. Kalbant apie technologijas, šaunamieji ginklai yra lengvai prieinami, tačiau gana velniškai pavojingi, o magija yra tikrai apgaulinga ir retai naudojama – ji semiasi iš chaoso jėgų, piktybinės energijos, kuri gadina ir mutuoja gyvas būtybes. Bet kokie burtai, net ir patys mažiausi, turi šansą atidaryti plyšį, pasiekiantį jo susuktas sritis.

Kalbant apie mechaniką, „Warhammer Fantasy Roleplay“ naudoja „d100“ sistemą, o kova apima ginčijamų vaidmenų kakofoniją. Tai žinoma kaip žiauri. Daugelis veikėjų negali sugerti daugiau nei kelis smūgius, o dėl plačios traumų lentelės šansai būti luošiems ar visam laikui suluošinti yra dideli. Jūs galite tiesiog netekti kojos, nes įkando barsukas arba neteisingai pasodinote arklį.

Skirtingai nuo didvyriškesnių RPG žaidimų, tokių kaip „Dungeon & Dragons“, dauguma „Warhammer Fantasy Roleplay“ veikėjų yra paprasti. Didžiųjų herojų jūs nesate. Renkiesi karjerą kaip vagis, valstietis ar kanklys. Tarp jų žiurkių gaudytojas ir jų nedidelis, bet žiaurus šuo įrodo, kad viena iš klasių greičiausiai pralenks pirmąjį lygį.

Be to, vėliau šiais metais prie stalo pasirodys būsimasis RPG leidinys „ Warhammer: Age of Sigmar – Soulforge“, pastatytas naujose „Warhammer“ miniatiūrose, kuriose nustatoma „Sigmar Age“. Tai panaikins „d100“ sistemą ir, atrodo, daugiau dėmesio skirs epinei didvyriškumo pusei – su gausiais dievais, demonais ir pabaisomis kovai keliose lygumose.

Engarde pasaulis
warhammer fantasy rpg 4e pradinis rinkinys kuriame yra kauliukai iliustruoti simbolių lapai greito starto taisyklės ir žaidimo meistro brošiūra

5. Mirusieji kraštai

Engarde pasaulis
Vaizdo kreditas spinebender on deviant art

Keistas vakarų stalo RPG su pulpos veiksmo siaubo jausmu.

„Deadlands“ vienokia ar kitokia forma gyvuoja nuo 1996 m. Žaidimas tvirtai užklumpa jus „Keistuose Vakaruose“ – alternatyvioje Amerikos istorijos versijoje, kurioje uždanga tarp mūsų pažįstamo pasaulio ir paslaptingos šešėlinės karalystės, vadinamos „The Hunting Grounds“. buvo dėvimi ploni.

Medžioklės plotuose gyvena „The Reckoners“ – piktavalių dvasių grupė, besidžiaugianti baime ir norinti visą pasaulį paversti košmarišku pragaro vaizdu. Siaubingos pabaisos ir siaubingi pasirodymai slepiasi Keistų Vakarų šešėlyje, todėl tai yra pavojinga vieta bet kokiam karviui.

„Deadlands“ yra geriausias masės veiksmo siaubas. Vieną seansą galbūt išspręsite katilo nužudymo paslaptį, o kitą – kovosite su vilkolakiu nardymo bare. Žaidime tvyranti atmosfera yra trys „Deadwood“ dalys, dvi „X-Files“ dalys ir žiupsnelis „Blazing Sadling“. Tai lengvai vienas iš labiausiai jaudinančių nustatymų ant stalviršio.

Tačiau tikroji linksmybė kyla nusprendus, kiek jūsų personažas nori užsiimti tuo, kas naktį susiduria. Jūsų ginklininkas gali būti visiškai žalias ragas, niekada nematęs nieko antgamtiško ar net atkakliai niekuo netikėjęs; griztas monstrų medžiotojas, kuris nužudė daugiau antgamtinių padarų, tada jie jau buvo maudęsi; arba, geriausia, jie patys gali būti keistenybių, kurios taip apibūdina Deadlands, dalis.

Žaidėjai gali rinktis iš daugybės antgamtiškų personažų kūrinių, iš kurių, be abejo, geriausias yra „huxter“. „Huxters“ iš esmės yra karo blokai. Užuot pasirašę paktą su globėjais, jie žaidžia pokerio rankas prieš „The Hunting Grounds“ būtybes, kad panaudotų savo galią ir pakurstytų magiškus sugebėjimus. Bandymas užfiksuoti tikrąjį demoną yra gana pavojingas žygdarbis, kaip jūs galite įsivaizduoti, bet tada Keistieji Vakarai yra pavojinga vieta …

Engarde pasaulis
deadlands rpg pagrindinis knyga

6. „Cyberpunk Red“

Engarde pasaulis

Įsilaužkite į sistemą naudodamiesi šiuo distopiniu mokslinės fantastikos stalo RPG, kuriame gausu aukštųjų technologijų ir blogų korporacijų.

Nepriklausomai nuo „Cyberpunk“ dalies, kurią grojate, jūs garantuojate žiaurias „hijinks“, nešvarias gatves ir įžūlias technologijas. Čia reikia ištirti visus šio žanro tropus – nuo piktųjų korporacijų, kurios sėdi blizgančiuose dangoraižiuose, iki „Mad Max“ stiliaus gatvės karių ir psicho maniakų, kurie visi šokinėja ant plieno ir ultra narkotikų. Be kovos (o kova „Cyberpunk“ tradiciškai yra gana velniškai žiauri), jūs taip pat galite nustatyti savo plieno pirštų galiukus įsilaužimui – žinomam kaip netrunning – „Cyberpunk“.

Kalbant apie temas, tarkime, kad ateitis yra bloga. Vargu ar būsite moralistiškų nuotykių ieškotojų trupė „Cyberpunk“, labiau ekscentrikų, atstumtųjų ir nusikaltėlių marga. Tonas tamsus, kova baudžia, o pats pasaulis – žiaurus. Be to, pakankamai paprasta, kad naujokai , žaidžiantys stalo žaidimus, išmoktų žaisti „Cyberpunk“ stalo RPG . Kaip ir didžioji dalis ten esančių RPG, „Cyberpunk“ naudoja daugiakampių štampų rinkinį, šaltinių knygą ir draugus, mėgstančius alternatyvius nustatymus.

Iš pradžių 80-aisiais išleistas „Cyberpunk“ stalo RPG per keletą metų išleido kelis leidimus – „Cyberpunk 2013“ ir „Cyberpunk 2020“. Naujausias būsimas stalo žaidimų RPG „Cyberpunk Red“ vyksta 2045 m., Todėl tai yra ankstesnių dalių tęsinys. Kol laukiame, kol nusileis visas būsimas stalviršio RPG , nuimtas „Cyberpunk Red Jumpstart“ rinkinys jau yra prieinamas.

Engarde pasaulis
cyberpunk red rpg jumpstart rinkinys kuriame yra kauliukai taisyklės žinios ir nuotykiai bei iš anksto sugeneruoti personažai

7. paranoja

Engarde pasaulis

Linksmas konkurencingas mokslinės fantastikos stalinis RPG, skatinantis jus apgauti draugus.

Juodai komiškas ir Orweillian iki pat savo šerdies „Paranoia“ yra distopinis mokslinės fantastikos RPG RPG. Žinomas kaip trikčių šalinimo įrankis, iš pradžių jums pavesta atlikti užduotis savo psichozės robotų vadui – piktavališkam dirbtiniam intelektui, žinomam kaip „Draugo kompiuteris“ -, įsikūrusiam milžiniškame futuristiniame miesto alfa komplekse. Dauguma šių užduočių apima susidorojimą su visuomenei kylančiomis grėsmėmis, tokiomis kaip mutantai ir slaptosios draugijos (ypač tie komunistai), tačiau apima ir kasdieniškesnes užduotis, pavyzdžiui, padedant robotą, kuris nepaaiškinamai išmoko jausti skausmą.

Pagrindinis paranojos antagonistas „Draugas kompiuteris“ yra toks žmogžudiškas, todėl piliečiai susidaro vienodų šešių grupėmis – tai reiškia, kad jūs grosite savęs klonais. Be to, alfa komplekse laimė yra privaloma. Kaip ir už visa kita, už kančią baudžiama mirtimi. Kaip žaidimas, jis iš tikrųjų tinka konkurencingai stalo RPG formai, palyginti su įprasta kooperatyvo kaina.

Jei ieškote linksmo stalo žaidimo RPG, kuris taip pat aktyviai skatina jus nužudyti savo draugus, tai jums. Nors totalitarizmo tema gali būti gana sunki, paranoja skatina teatralizuoti liežuvio skruostais, o ne svariomis meditacijomis apie politiką. Draugo Kompiuterio direktyvos, kurios dažniausiai apima prieštaringus, beprasmius reikalavimus, yra visos.

Pirmą kartą paskelbta 1984 m., „Paranoia“ stalinis RPG per keletą metų pakartojo keletą kartų, įskaitant „spin-off“, romanus ir „ Paranoia: laimė yra privalomas“ vaizdo žaidimas .

Paranojai reikalingas žaidimų meistras ir pagal taisykles jis tikrai yra vienas iš sunkesnių žaidimų šiame sąraše. Žaidėjo požiūriu, tai labai tiesiai į priekį. Be to, žinojimas apie taisykles iš tikrųjų yra klastingas žaidime ir, kaip įprasta, už išdavystę baudžiama mirtimi. Ačiū, Draugo Kompiuteriu. Kaip tokia, paranoja skatina žmones įsitraukti į būdų žudyti ir išduoti būdus, vengiant draugo kompiuterio, o ne strateginio žaidimo.

Engarde pasaulis
Paranoja core starter rinkinyje yra taisyklės misijos ir simbolių lapai

8. Shadow of the demon Lord – Demono Viešpaties šešėlis

Engarde pasaulis

Itin smurtinis apokaliptinės fantazijos fantastinis RPG, užkrėstas demonais ir svetimais siaubais.

Alkanas skerdynės? Siaubo fantazijos stalo RPG, apimtas įžūlaus itin smurto, „Demono lordo šešėlis“ tave patalpina paskutinėmis mirštančio fantazijos pasaulio dienomis. Tai yra vienas iš geriausių vaidmenų žaidimų žmonėms, norintiems sumažinti pašėlusius kultūrininkus, siaubingus demonus ir panašius į vidurius-monstrus, kurie anksčiau egzistavo tik košmaruose.

2015 m. Išleistas „Schwalb Entertainment“, jis gali būti vaidinamas labiau kaip lėtai deganti tamsi fantazija, arba galite apokaliptiškai terorizuoti naudodamiesi šablonais, kurie tiksliai nurodo, kaip visas pasaulis byra akimirką.

Iš esmės piktieji kultistai sukvietė siaubą iš didžiosios anapus, iš daugybės kitų siaubų atvedę iš tuštumos užgimusius demonus. Šniokščiantys išprotėjusių šauksmai bėga per naktį, alkani drakonai važiuoja virš galvos ir velniai kankina žmones – vedantys juos į tamsą.

Jūs vaidinate pašalinius herojus, pavyzdžiui, samdinius ir tamsiuosius kunigus, kurie susibūrė tam, kad visa tai neitų į pragarą. Lenktynėse yra keletas fantazijos elementų, tokių kaip nykštukai ir orkai, tačiau taip pat yra klaikių „laikrodžių“ – iš Požemio pasaulio pavogtų sielų, susietų su mechaninėmis formomis – plius persirengėliai, kurie naudoja veidus, kad nuslėptų savo tikrąją formą: iš purvo, lazdelių suformuotas humanoidas. ir uolos, žaižaruojančiomis žaliomis akimis, neturinčiomis jokio būdo, kurios mūšio metu gali dėvėti padaro veidą.

Kalbant apie mechaniką, jūs naudosite d20 ir d6, tuo tarpu atlikdami ginčijamus ritinius prieš žaidimo meistrą. Tai idealiai tinka sunkiojo metalo muzikos gerbėjams, „Warhammer Fantasy Roleplay“ (aiški įtaka „Demono lordo šešėliui“) ir ilgaamžei „Ravenloft Dungeons & Dragons“ aplinkai, kuri buvo prikelta iš nežemiškos miego „ Dungeons & Dragons 5E“ kampanijos „ Curse of Strahd“.

Engarde pasaulis
Pagrindinis demono lordo šešėlis taisyklių rinkinys kuriame pateikiama išsami informacija apie aplinką veikėjus monstrus ir dar daugiau

9. Legend of the Five Rings („Penkių žiedų“ žaidimo legenda)

Engarde pasaulis

Azijos mitologijoje ir istorijoje apipintas fantastinis RPG RPG.

„Legend of the Five Rings“ stalinis RPG yra fantazija ir samurajų drama. Tai sukurta pasaulyje, kuris remiasi daugiausia japonų mitais ir filosofija, bet ir kitomis Azijos kultūromis.

Tai kraštas, kuriame garbė sulauks tolesnio jūsų grobio ir kur klaidžioja dvasios ir kraugerys Roninas. Viską saugo milžiniška siena, kuri atbaido baisias monstras, o galingi namai kovoja dėl viršenybės. „Visatos penkių žiedų legenda“ semiasi įkvėpimo iš autoriaus Akira Kurosawa ir japoniškų mangų, tokių kaip „Lone Wolf“ ir „Cub“, samurajų filmų. Jūs visi vaidinate samurajų socialinės klasės narius, tačiau tai gali būti vienuolis, magiją vartojantis kunigas ar šnipas.

Vienas ryškiausių „Legend of the Five Rings“ dalykų yra titulinių penkių žiedų (kurie atstovauja elementus) naudojimas kaip pagrindiniai atributai, kurie žaidėjus verčia apmąstyti savo judesius unikaliu būdu. Pvz., Jei slapstaisi aplinkui, norint tai padaryti atsargiai, reikėtų žemės kauliukų, tačiau neapgalvotai bėgant, kai niekas nežiūri, reikėtų sukti ugnį.

„Legend of the Five Rings“ yra puikus pasirinkimas, jei ieškote fantastinio RPG, kuris sulaužo pelėsį, kada nors norėjote valdyti kataną ar esate Azijos mitologijos gerbėjas.

Engarde pasaulis
legend of the five rings rpg pagrindinis taisyklių knygelė

10. Star Wars Edge of the Empire („Žvaigždžių karų“ vaidibinis)

Engarde pasaulis

Aukšto oktaninio skaičiaus fantastinis mokslinės fantastikos RPG, apimantis tris skirtingas „Žvaigždžių karų“ visatos temas.

Leidykloje „Fantasy Flight“ gali mėgautis „Žvaigždžių karų“ vaidmenų žaidimų trijulė, kurių kiekvienas turi skirtingą temą ir pobūdį. Tačiau visi naudoja tą patį kauliuką (unikalų tik serijai) ir pagrindinę mechaniką.

Knygoje „Žvaigždžių karai: Maišto amžius“ jūs pateksite tiesiai į vykstantį galaktinį pilietinį karą tarp nuodėmingos imperijos ir sukilėlių aljanso. Šiuo atveju galite vaidinti sukilėlių kovotojus, dalyvaujančius partizaniniame kare, arba ieškoti žvalgybos kaip sukilėlių šnipą.

Jums teks „pareiga“, apibrėžianti konkretų jūsų personažo vaidmenį sukilime. Kuo daugiau pareigos taškų sukaupsi, tuo labiau tavo vaidmuo sukilėlių aljanse taps tavo svarbiausias.

Tuo tarpu žmonės, ieškantys kažko šiek tiek niūresnio ir žvarbesnio būdo, gali mėgautis „Žvaigždžių karų: imperijos krašto“ žaidimo žaidimu, kuriame jūs prekiaujate kaip kontrabandininkas, niekšas ar neteisėtas asmuo, naudodamasis „deadpan“ premijų medžiotoju Han Solo. . Vietoj pareigos pradėsite nuo prievolės, kuri jus verčia. Tai gali būti pinigai ant galvos arba humongous skola už bjaurų šliužą panašų Huttą. Tai žada daug įspūdžių Žvaigždžių karų galaktikos pakraščiuose.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra „Jėga ir likimas“, kur jūs, nenuostabu, judate potencialiu Jedi keliu. Jūs dalyvausite epiniuose Galaktikos pilietinio karo konfliktuose, kartu mokydamiesi Jėgos būdų – gero ar blogo.

Visos trys „Žvaigždžių karų“ žaidimo sistemos yra tarpusavyje suderinamos, o tai reiškia, kad žaidimų meistrai gali rinktis iš modulių visose dalyse ir sukurti vieną visapusišką nuotykį.

Engarde pasaulis
Žaidime Žvaigždžių karai imperijos kraštas pradedantiesiems yra nuotykių mokantis žaidžiant su kauliukais simbolių lapais taisyklėmis ir žemėlapiu

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

    wpChatIcon