Engarde pasaulis

10 laukiamiausių naujų stalo RPG, pasirodysiančių 2022 m

Stalo vaidmenų žaidimai šiuo metu egzistuoja įdomioje erdvėje. Laivybos kliūtys ir medžiagų trūkumas, kurie kamavo leidėjus visus praėjusius metus, tęsiasi, o palengvėjimas ateina trumpai ir retkarčiais. Tačiau stalo žaidimų ir vaidmenų žaidimų populiarumas išaugo karantino metu, ir tai nerodo jokių lėtėjimo ženklų naujaisiais metais.

Vis dėlto nereikėtų ignoruoti pasaulinių tiekimo grandinės bėdų. Keletas šiame sąraše esančių pavadinimų yra tik čia, nes jų leidėjai jau konservatyvias laiko juostas nustūmė giliau į neaiškią ateitį. Juk fizines knygas pirmiausia sudaro popierius. Mes atkreipsime dėmesį į žaidimus, kurie suteikia skaitmeninę versiją – populiarėjančią spragą – kartu su tais, kurie įvykdys sutelktinio finansavimo išankstinius užsakymus prieš parduodami kopijas parduotuvėse ar internete.

Nieko nelaukdami, pateikiame 10 laukiamiausių naujų TTRPG, kurių bus ieškoma 2022 m., sąrašą. Turite žaidimą, kurio laukiate naujaisiais metais? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose.

“BLADE RUNNER” VAIDMENŲ ŽAIDIMAS

2022-ieji bus tie metai, kai TTRPG bus adaptuoti iš licencijuotos laikmenos, ir viskas nuo “Avatar: The Last Airbender” (įdėkite smeigtuką) iki “G.I Joe” ir “Transformers” tyrinėja rašiklio ir popieriaus sritį. Švedijos leidėjas “Free League” gali vadovauti perspektyviausiems iš šių eksperimentų su “Blade Runner Roleplaying Game”, kuris žada pristatyti žaidėjus į lietaus nuniokotas, neonu apšviestas būsimo Los Andželo gatves tam tikram egzistenciniam tiriamosios policijos darbui.

“Blade Runner RPG” naudos “Free League” metų nulio variklį, kuris pirmiausia naudoja šešiakampius kauliukus, kad ištirtų žmonijos klausimus pasaulyje, kuriame individualaus gyvenimo vertė niekada nebuvo mažesnė. “Blade Runner” aplinkos technokratija ir klasės stratifikacija fonuos žaidimo dėmesį žmogaus dramai ir tarpasmeniniam konfliktui, tačiau jis turės kovoti su popkultūros negalavimu, kai kalbama apie kiberpanką.

Išankstinių užsakymų šiuo metu nėra, tačiau “Free League” tikisi išleisti RPG kada nors šiais metais.

AVATARO LEGENDOS: VAIDMENŲ ŽAIDIMAS

https://www.youtube.com/watch?v=-VsCcJ2rv3E

“Magpie Games” žinojo, kad jo pasirodymas mylimame animaciniame seriale “Avataras” bus populiarus, tačiau jie ne visai pasiruošė rekordiniam beveik 10 milijonų dolerių, kuriuos gavo sutelktiniu finansavimu. “Avatar Legends: The Roleplaying Game” leis žaidėjams sukurti savo elementinius benderius (arba “Sokka” stand-inus), kad galėtų tyrinėti pasaulį, prabangiai aprašytą “The Last Airbender” ir “Legend of Korra“.

Studijos patirtis su Apokalipsės pasaulio įkvėptais pavadinimais buvo pakoreguota, kad pirmenybė būtų teikiama istorijoms apie jaunus žmones, atrandančius sudėtingas karo pasaulio tiesas ir jų vietą jame. Grupės gali žaisti penkiais skirtingais laikotarpiais, įskaitant mitų ir legendų erą bei Respublikos miesto modernumo kraštą. Kovokite su ugnies tauta, atraskite Avataro Kyoshi istorijos tiesą arba tiesiog eikite pingvinų kinkiniais visą popietę.

Vėlyvus pasižadėjimus šiuo metu galima rasti “Magpie” “BackerKit” puslapyje. Kūrėjas neseniai atidėjo vykdymą iki 2022 m. Vasaros.

YAZEBA NAKVYNĖ IR PUSRYČIAI

Didesnė apkarpyto vaizdo versija, kurioje rodoma daugiau simbolių iš karoliuko ir pusryčių. Tarp jų yra juodaodis, robotas, varlė ir kažkas baltoje kaukėje.
Possum Creek Games

“Possum Creek Games” protai – kritikų pripažinto “Wanderhome” kūrėjai – įrodė savo sugebėjimą imtis tobulai kasdieniškos prielaidos ir užlieti ją skania melancholija ir galinga magija. Kitas mažos studijos TTRPG, “Yazeba’s Bed & Breakfast“, tęsia šią tendenciją su gyvenimo pjūviu, kuris atperka daugiau nei keletą standartinių stalviršių tendencijų. Viena vertus, vaidinami personažai yra ne tušti šiferiai, o penki visiškai realizuoti įstaigos gyventojai.

Grupės tyrinės ribotus skyrius, į kuriuos atvyksta svečiai, dažnai su komplikacija ant kulnų, ragindami tuos, kurie nėra užsiėmę darbais ar maisto gaminimu, pasirūpinti savo poreikiais. Tai gali būti neramus keliautojas, pabėgęs iš namų, arba miško karalius su visa palyda vilkdamas. Gauta pasaka atrakina senus elementus, tokius kaip lipdukai, o paslaptys bus atskleistos visoje knygoje.

“Yazeba’s Bed & Breakfast” pasirodys “Indiegogo” 22 m. kovo 2022 d., tačiau ankstyvos prieigos versiją galima nemokamai atsisiųsti iš žaidimo Itch.io puslapio.

KARALIAUS ARTŪRO PENDRAGONO ŠEŠTASIS LEIDIMAS

Viduramžių karaliaus Arthuro Pendragono vaidmenų žaidimas yra ilgametė Grego Staffordo, žaidimų dizainerio, padėjusio sukurti “RuneQuest” ir “HeroQuest TTRPGs”, serija. (HeroQuest” dabar žinomas kaip “QuestWorlds“, iš naujo paleidus originalų “HeroQuest” stalo žaidimą.) Davidas Larkinsas kartu su leidėju “Chaosium” paskelbė šeštąjį kardo ir burtininko RPG leidimą, kuris pritaiko nebaigtą Stafordo “galutinį leidimą” šiuolaikinei auditorijai.

“Pendragon” šeštasis leidimas vyksta apskritojo stalo metu, su savo ieškančiais riteriais ir gerai kulniuojančiais pasakojimais apie didvyriškumą. Larkinsas apibūdina dizaino procesą tinklaraščio įrašų serijoje, kurioje, jo teigimu, pagrindinį taisyklių sąvadą bus lengva pasiimti ir išmokti neaukojant turtingų pasaulio kūrimo ir įrankių, kuriuos grupės gali naudoti kurdamos savo artūro legendas.

Išankstiniai “Pendragon Sixth Edition” užsakymai nėra atidaryti, tačiau “Chaosium” šiuo metu planuoja išleisti pagrindinį taisyklių sąvadą ir žaidimų meistro knygą 2022 m.

“MOTHERSHIP” 1-ASIS LEIDIMAS

Kosmosas yra žiaurus, tamsus ir vienišas, o būsimas “Mothership” dėžutės pradinis rinkinys lengvai atvers tą niūrią patirtį drąsiems žaidėjams. “Tuesday Knight Games” paskelbtame leidinyje “Mothership” užfiksuotas juodumo tarp žvaigždžių siaubas, supriešinant žaidėjų kontroliuojamų darbininkų, kareivių ir mokslininkų įgulą su nežinomybe, neturinčia nieko, išskyrus laivą ir jų bendrą sąmojį.

Sąmoningai lengvos taisyklės ir greitas personažų kūrimas naudingas sesijoms, kuriose pagrindinis dėmesys skiriamas įtemptų, šešėlinių struktūrų, prilipusių prie asteroidų ar laivų, besisukančių per nieką, tyrinėjimui. Originalus žaidimas buvo pristatytas 2019 m., tačiau dėžutėje esantis pradinis rinkinys sujungs pagrindines taisykles su kelių žymių indie dizainerių nuotykių pasirinkimu.

Išankstiniai užsakymai šiuo metu pasiekiami antradienio “Knight’s BackerKit” puslapyje ir tikimasi, kad jie bus išsiųsti 2022 m. gruodžio mėn.

KOJOTAS IR VARNA

Amerikos indėnų ir pirmosios tautos kultūros turi ilgą istoriją, kai buvo begėdiškai kasamos įkvėpimui ir tiesiam pasisavinimui TTRPG. “Coyote & Crow” pagrindinis dizaineris Connoras Alexanderis nori susigrąžinti dalį pomėgio su žaidimu, nustatytu tolimoje ateityje, kur Amerika lieka nepaliesta kolonizacijos, tačiau vis dėlto pakeista paslaptingos apokalipsės.

“Coyote & Crow” vyksta po to kataklizminio įvykio, kai išgyvenusios Kahokijos tautos išmoko gyventi dažnai negailestingų sąlygų krašte ir valdyti magiją, galinčią sukelti naują klestėjimą. Žaidimą netgi parašė ir sukūrė dauguma vietinių komandų.

Iš Europos bagažo nepririšta fantazija uždirbo beveik 1,07 milijono dolerių sutelktinio finansavimo ir neseniai internete pateikė skaitmeninę baigtos pagrindinės knygos versiją, kurią galima įsigyti per “BackerKit“. Fizinės knygos, iš anksto užsakytos per “Kickstarter”, bus pristatytos kovo mėnesį, o mažmeninės prekybos kopijos šios vasaros pradžioje keliaus į mažmeninę prekybą ir vietines pomėgių parduotuves.

AUROBOROS: GYVATĖS RITĖS (Auroboros: Coils of the Serpent)

“Dungeons & Dragons 5e” nustatymas Auroboros: Coils of the Serpent – “Auroboros: gyvatės ritės” turi daug istorijos ir talento. Palikęs “Blizzard Entertainment” 2016 m., Chrisas Metzenas įkūrė “Warchief Gaming” ir iškart pradėjo pritaikyti pasaulį, kurį kūrė su draugais nuo 1980-ųjų, į naują TTRPG knygą. Pirmuosius žingsnius į “Auroboros” komanda žengė su “Worldbook: Lawbrand” praėjusių metų balandį, o kovo mėnesį įvykdys išankstinius “Kickstarter” užsakymus.

“Lawbrand” laisva prekybinių valstybių koalicija yra pripildyta vaizdų ir prisiminimų iš ilgamečio “World of Warcraft” dizainerio praeities – klestinčio jaunimo judėjimo, kurį skatina muzika, lenktynės dykumoje ir aukštos fantazijos atitikmuo “Burning Man”. Ar Metzeno patirtis iš MMO virsta kauliukų ridenimu, dar pamatysime.

CY_BORG

Po sprogstamosios “Thrashing” sėkmės, gnashing Mörk Borg RPG, dizaino studija “Stockholm Cartel” nukreipė akis į skaitmeninio triukšmo ateitį ir ryškią statiką su Cy_Borg. Atrodo, kad “nano-užkrėstas doomsday RPG” demonstruoja visą savo pirmtako meninę nuojautą ir stebinantį artumą.

Cy mieste pastatytas TTRPG perkelia Mörko Borgo taisyklių šviesos sistemą, kuri teikia pirmenybę požemių ropojimui ir labai realiai personažo mirties galimybei. Jis taip pat išliks atviras įsilaužimams ir modifikacijoms, kad grupės galėtų išlaikyti tik tas grungy cyberpunk žaidimo dalis, kurios sukelia džiaugsmą … ir tikriausiai tikros kibirkštys.

Cy_Borg dabar galima iš anksto užsisakyti per savo įkeitimo vadybininką, o sutelktinio finansavimo knygos bus pristatytos šių metų birželį.

“ABARAX” DANGORAIŽIAI

“Abarax” “Skyraiders” yra dar viena su D&D 5e suderinama aplinka, turinti rimtą vėtrungę. “Dragonlance” autoriai Tracy ir Laura Hickman sukūrė dangaus piratų ir fantazijų imperijos pasaulį, kuris žada būti daugiau nei kraštotyros knyga su dideliais vardais.

Žaidimų sistemoje yra pasirenkama programa, vadinama “Living Tome System”. Tai leis žaidėjams naudoti savo mobiliuosius įrenginius, kad galėtų sąveikauti su nustatymų knygomis tokiais būdais, kurių negalima spausdinti puslapyje, pvz., dalytis paslaptimis tarp žaidėjų ir žaidimų meistrų bei sekti žemėlapio pakeitimus. Išankstiniai užsakymai, viršijantys užbaigtą “Kickstarter” kampaniją, dar nėra atidaryti, tačiau “Hickmans” ir jų komanda planuoja, kad dviejų knygų RPG bus paruoštas išsiųsti lapkritį.

“TROPHY TABLETOP” VAIDMENŲ ŽAIDIMAS

Fizinis “Trophy Tabletop Roleplaying Games” leidimas buvo viena iš ankstesnių COVID-19 pandemijos sukeltų sutrikimų aukų. Pradinį “Kickstarter” sutelktinį finansavimą jis baigė 2020 m. vasario mėn., o tiek pagrindinės “Trophy Dark” knygos, tiek senosios mokyklos nuotykių, aprašytų “Trophy Gold” kompanionų knygoje, skaitmeninės versijos buvo prieinamos jau kurį laiką, tačiau spausdintos versijos ir toliau vėluoja.

Tai keičiasi 2022 m., teigia “The Gauntlet” dizaino komanda. Bendradarbiavimo istorijų pasakojimo sistema yra mėgstama daugelio žinomų indie dizainerių, tačiau dėl išsipildymo vėlavimų dar nesulaukė didelės sėkmės. Tačiau pasmerkti nuotykiai, kuriuos jis leidžia pasakoti grupėms, yra kupini psichologinio siaubo ir mėsingo pasakojimo potencialo. Jo tiesiog nereikėtų praleisti, kai vėliau šiais metais jis taps lengviau prieinamas.

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

    wpChatIcon