EnGarde TCG, CCG fantastinis strateginis kortų žaidimas su piratais ir muškietininkais.

EnGarde TCG, CCG fantastinis strateginis kortų žaidimas su piratais ir muškietininkais.

EnGarde TCG yra jaudinantis fantastinis strateginių kortų žaidimas, kuriame susijungia mūšio jaudulys, stulbinantys piratų nuotykiai ir muškietininkų elegancija. Savo galingomis kortų kaladžių kovomis „EnGarde TCG“ žada jaudinančią žaidimų patirtį bet kokio amžiaus žaidėjams.

Žaidimas pateikiamas kaip „Battle Decks“, kuriame yra paruošta žaisti 60 kortų kaladė su „Britalia Battle“. Ši kaladė skirta suteikti žaidėjams pilną ir subalansuotą kortų rinkinį, kad jie galėtų iškart pradėti kovas. Turėdami piratų ir muškietininkų derinį, žaidėjai gali sukurti unikalias strategijas ir taktiką, kad aplenktų savo priešininkus.

„Battle Decks“ taip pat turi papildomų komponentų, kad pagerintų žaidimų patirtį. Žaidėjai ras tris informacines korteles, kuriose pateikiama greita informacija apie žaidimo mechaniką, užtikrinant, kad jie galėtų lengvai naršyti žaidime. Taisyklių knygelėje toliau paaiškinama žaidimo mechanika ir pateikiamos išsamios instrukcijos, kaip žaisti.

Engarde lyga engarde pasaulis
Engarde lyga

Norėdami dar labiau pasinerti į „EnGarde TCG“ pasaulį, „Battle Decks“ turi vieno žaidėjo žaidimų kilimėlį. Šis žaidimų kilimėlis yra skirta vieta žaidėjams susidėlioti kortas ir sekti savo judesius. Tai prideda žaidimo organizavimo ir strategijos elementą, leidžiantį žaidėjams kruopščiai planuoti kitą žingsnį.

Žalos skaitiklių rinkinys yra esminis mūšio kaladžių komponentas, nes padeda žaidėjams sekti žalą, padarytą priešininko kortoms. Šis elementas suteikia mūšiams įtampos ir jaudulio sluoksnį, nes žaidėjai stengiasi susilpninti priešininko pajėgas.

Viena iš išskirtinių mūšio kaladžių savybių yra didelė metalinė moneta. Ši moneta tarnauja kaip unikalus žaidimo elementas, leidžiantis žaidėjams nustatyti esminius rezultatus, pavyzdžiui, nuspręsti, kas bus pirmas, ar išspręsti specialius sugebėjimus. Jo buvimas suteikia žaidimui fiziškumo, todėl jis tampa dar patrauklesnis ir interaktyvesnis.

Engarde rules engarde pasaulis
Engarde <a href=httpsengarde Ltdokulastest faq>rules<a>

Be fizinių komponentų, mūšio kaladėse taip pat yra denio dėžutė, strategijos lapas ir kodų kortelė. Denio dėžutė užtikrina, kad žaidėjai galėtų saugiai ir tvarkingai laikyti savo korteles, kai jos nenaudojamos. Strategijos lape pateikiami vertingi patarimai ir taktika, padedanti žaidėjams tobulinti savo įgūdžius ir sukurti pergalių strategijas. Kodų kortelė leidžia žaidėjams atrakinti „Battle Deck“ tinkle, žaidimo kortelių kaladėje „Battle TCG Live“, taip praplečiant žaidimo patirtį ne tik fizinėse kortelėse.

„EnGarde TCG“ „Battle Decks“ siūlo visapusišką žaidimų patirtį, prieinamą tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žaidėjams. Dėl savo fantazijos temų, strateginio žaidimo ir aukštos kokybės komponentų šis kortų žaidimas tikrai sužavės žaidėjus ir privers juos sugrįžti į dar jaudinančius mūšius. Nesvarbu, ar norite plaukioti atviroje jūroje kaip piratas, ar elegancijos dvikovoje kaip muškietininkas, EnGarde TCG yra puikus žaidimas jums.

 • 1 box engarde engarde pasaulis
  1 box engarde

  Pajuskite „EnGarde Card Desk“ kovą!

 • Galingos kortų kaladės Mūšiai yra paruošti į mūšio lauką naujajame žaidimų kortelių stale Battle TCG: Battle Decks!
 • Yra 1 paruošta žaisti 60 kortų kaladė su Britalia Battle, 3 informacinės kortelės, 1 taisyklių knygelė, 1 vieno žaidėjo žaidimų kilimėlis, 1 žalos skaitiklių rinkinys ir 1 didelė metalinė moneta.
 • Taip pat gausite 1 kaladės dėžutę, 1 strategijos lapą ir 1 kodų kortelę, kurią galėsite žaisti ateityje. Šią kaladę internetu galėsite žaisti kortelių kaladėje Battle TCG Live!
 • Šioje žaidimo kortelėje „Battle Deck“ yra viskas, ko reikia norint pradėti ir iškart kovoti su priešininkais!
  wpChatIcon