Taisyklės ir sąlygos

Sveiki atvykę į EnGarde Vaismenų ir stalo žaidimus!

Šios taisyklės ir sąlygos apibrėžia “EnGarde Ltd.” svetainės, esančios https://engarde.lt, naudojimo taisykles ir nuostatus.

Prisijungdami prie šios svetainės manome, kad sutinkate su šiomis sąlygomis. Nenaudokite EnGarde Vaismenų ir stalo žaidimai, jei nesutinkate laikytis visų šiame puslapyje nurodytų sąlygų.

Šioms Sąlygoms, Privatumo pareiškimui ir Atsakomybės atsisakymo pranešimui bei visoms Sutartims taikoma ši terminija: “Klientas”, “Jūs” ir “Jūsų” reiškia jus, asmenį, kuris prisijungia prie šios svetainės ir atitinka Bendrovės sąlygas. “Bendrovė”, “Mes patys”, “Mes”, “Mūsų” ir “Mus” reiškia mūsų įmonę. “Šalis”, “Šalys” arba “Mus” reiškia ir Klientą, ir mus pačius. Visos sąlygos yra susijusios su pasiūlymu, priėmimu ir mokėjimo svarstymu, reikalingu mūsų pagalbos Klientui procesui vykdyti tinkamiausiu būdu, siekiant aiškaus tikslo patenkinti Kliento poreikius, susijusius su Bendrovės nurodytų paslaugų teikimu, vadovaujantis ir atsižvelgiant į galiojančius lt įstatymus. Bet koks pirmiau minėtų terminų ar kitų žodžių vartojimas vienaskaitoje, daugiskaitoje, didžiosiomis raidėmis ir (arba) jis ar jie laikomi pakeičiamais ir todėl nurodantys tą patį.

 

Slapukus

Mes naudojame slapukus. Prisijungdami prie EnGarde Vaismenų ir stalo žaidimų, jūs sutikote naudoti slapukus, sutikdami su EnGarde Ltd. privatumo politika.

Dauguma interaktyvių svetainių naudoja slapukus, kad galėtume gauti vartotojo duomenis apie kiekvieną apsilankymą. Mūsų svetainė naudoja slapukus, kad įgalintų tam tikrų sričių funkcionalumą, kad žmonėms, besilankantiems mūsų svetainėje, būtų lengviau. Kai kurie mūsų filialai / reklamos partneriai taip pat gali naudoti slapukus.

 

Licencija

Jei nenurodyta kitaip, EnGarde Ltd. ir (arba) jos licencijų išdavėjams priklauso intelektinės nuosavybės teisės į visą EnGarde Vaismenų ir stalo žaidimai medžiagą. Visos intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Tai galite pasiekti iš EnGarde Vaismenų ir stalo žaidimai savo asmeniniam naudojimui, taikant šiose sąlygose nustatytus apribojimus.

Jūs negalite:

 

  • Perpublikuokite medžiagą iš EnGarde Vaismenų ir stalo žaidimai
  • Parduoti, nuomoti ar sublicencijuoti medžiagą iš EnGarde Vaismenų ir stalo žaidimai
  • Atgaminti, kopijuoti arba kopijuoti enGarde Vaismenų ir stalo žaidimai medžiagą
  • EnGarde Vaismenų ir stalo žaidimų turinio platinimas

Kai kurios šios svetainės dalys suteikia vartotojams galimybę skelbti ir keistis nuomonėmis bei informacija tam tikrose svetainės vietose. “EnGarde Ltd.” nefiltruoja, neredaguoja, neskelbia ir neperžiūri Komentarų prieš jiems pasirodant svetainėje. Komentarai neatspindi “EnGarde Ltd.”, jos agentų ir (arba) filialų požiūrio ir nuomonės. Komentarai atspindi asmens, kuris skelbia savo požiūrį ir nuomones, požiūrį ir nuomones. Tiek, kiek leidžia galiojantys įstatymai, “EnGarde Ltd.” neatsako už Komentarus ar bet kokią atsakomybę, žalą ar išlaidas, atsiradusias ir (arba) patirtas dėl bet kokio Komentarų naudojimo ir (arba) paskelbimo ir (arba) pasirodymo šioje svetainėje.

“EnGarde Ltd.” pasilieka teisę stebėti visus Komentarus ir pašalinti bet kokius Komentarus, kurie gali būti laikomi netinkamais, įžeidžiančiais ar pažeidžiančiais šias Sąlygas.

Jūs garantuojate ir pareiškiate, kad:

 

  • Jūs turite teisę skelbti komentarus mūsų svetainėje ir turite visas reikalingas licencijas ir sutikimus tai daryti;
  • Komentarai nepažeidžia jokių intelektinės nuosavybės teisių, įskaitant, be apribojimų, bet kurios trečiosios šalies autorių teises, patentus ar prekės ženklus;
  • Komentaruose nėra jokios šmeižikiškos, šmeižikiškos, įžeidžiančios, nepadorios ar kitokios neteisėtos medžiagos, kuri yra privatumo pažeidimas
  • Komentarai nebus naudojami verslo ar papročių ar dabartinės komercinės veiklos ar neteisėtos veiklos siūlymui ar skatinimui.

Jūs suteikiate EnGarde Ltd. neišimtinę licenciją naudoti, atkurti, redaguoti ir įgalioti kitus naudoti, atkurti ir redaguoti bet kokius jūsų komentarus bet kokiomis formomis, formatais ar laikmenomis.

 

Hipersaitai su mūsų turiniu

Šios organizacijos gali pateikti nuorodas į mūsų svetainę be išankstinio rašytinio sutikimo:

 

  • Vyriausybinės agentūros;
  • Paieškos;
  • Naujienų organizacijos;
  • Internetinių katalogų platintojai gali susieti su mūsų svetaine taip pat, kaip jie nukreipia į kitų išvardytų įmonių svetaines; ir
  • Visos sistemos akredituotos įmonės, išskyrus ne pelno organizacijų, labdaros prekybos centrų ir labdaros lėšų rinkimo grupių, kurios negali susieti su mūsų svetaine, užsakymą.

Šios organizacijos gali pateikti nuorodas į mūsų pagrindinį puslapį, leidinius ar kitą svetainės informaciją, jei nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) klaidingai nereiškia susiejančios šalies ir jos produktų ir (arba) paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo; ir c) atitinka susiejančiosios šalies svetainės kontekstą.

Galime apsvarstyti ir patvirtinti kitas nuorodų užklausas iš šių tipų organizacijų:

 

  • plačiai žinomi vartotojų ir (arba) verslo informacijos šaltiniai;
  • dot.com bendruomenės svetaines;
  • asociacijoms ar kitoms labdaros organizacijoms atstovaujančioms grupėms;
  • internetinių katalogų platintojai;
  • interneto portalai;
  • apskaitos, teisės ir konsultacinės firmos; ir
  • švietimo įstaigos ir prekybos asociacijos.

Mes patvirtinsime šių organizacijų nuorodų užklausas, jei nuspręsime, kad: (a) nuoroda neprivers mūsų atrodyti nepalankiai sau ar mūsų akredituotoms įmonėms; (b) organizacija neturi jokių neigiamų įrašų su mumis; (c) hipersaito matomumo nauda mums kompensuoja EnGarde Ltd. nebuvimą; ir d) ryšys yra bendros informacijos apie išteklius kontekste.

Šios organizacijos gali susieti su mūsų pagrindiniu puslapiu, jei nuoroda: (a) jokiu būdu nėra apgaulinga; b) klaidingai nereiškia susiejančios šalies ir jos produktų ar paslaugų rėmimo, patvirtinimo ar patvirtinimo; ir c) atitinka susiejančiosios šalies svetainės kontekstą.

Jei esate viena iš 2 dalyje išvardytų organizacijų ir norite susieti su mūsų svetaine, turite informuoti mus siųsdami el. laišką EnGarde Ltd. Nurodykite savo vardą, organizacijos pavadinimą, kontaktinę informaciją, taip pat savo svetainės URL, visų URL, iš kurių ketinate susieti su mūsų svetaine, sąrašą ir mūsų svetainėje esančių URL, į kuriuos norėtumėte susieti, sąrašą. Palaukite 2-3 savaites, kol gausite atsakymą.

Patvirtintos organizacijos gali susieti su mūsų svetaine taip:

 

  • Naudojant mūsų įmonės pavadinimą; arba
  • Naudojant vieningą išteklių adresą, kuris yra susietas su; arba
  • Naudojant bet kokį kitą mūsų svetainės aprašymą, kuris yra susietas su tuo, kas yra prasminga atsižvelgiant į kontekstą ir turinio formatą susiejančios šalies svetainėje.

“EnGarde Ltd.” logotipo ar kito meno kūrinio naudojimas nebus leidžiamas susiejant, jei nėra prekės ženklo licencijos sutarties.

 

“iFrames”

Be išankstinio sutikimo ir raštiško leidimo negalite kurti rėmelių aplink mūsų tinklalapius, kurie kokiu nors būdu pakeistų mūsų svetainės vaizdinį pateikimą ar išvaizdą.

 

Atsakomybė už turinį

Mes neatsakome už jokį turinį, kuris rodomas jūsų svetainėje. Jūs sutinkate apsaugoti ir ginti mus nuo visų pretenzijų, kylančių jūsų svetainėje. Jokia (-ios) nuoroda (-os) neturėtų būti rodoma (-os) jokioje svetainėje, kuri gali būti interpretuojama kaip šmeižikiška, nepadori ar nusikalstama arba kuri pažeidžia, kitaip pažeidžia ar propaguoja bet kokių trečiųjų šalių teisių pažeidimą ar kitokį pažeidimą.

 

Teisių išlaikymas

Mes pasiliekame teisę reikalauti, kad pašalintumėte visas nuorodas ar bet kokią konkrečią nuorodą į mūsų svetainę. Jūs sutinkate nedelsdami pašalinti visas nuorodas į mūsų svetainę, jei to paprašysite. Mes taip pat pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti šias sąlygas ir nuorodų politiką. Nuolat susiedami su mūsų svetaine, jūs sutinkate laikytis šių nuorodų sąlygų ir jų laikytis.

 

Nuorodų pašalinimas iš mūsų svetainės

Jei mūsų svetainėje rasite bet kokią nuorodą, kuri dėl kokios nors priežasties yra įžeidžianti, galite bet kada susisiekti ir informuoti mus. Mes apsvarstysime prašymus pašalinti nuorodas, tačiau nesame įpareigoti ar panašiai, ar atsakyti jums tiesiogiai.

Mes neužtikriname, kad šioje svetainėje pateikta informacija yra teisinga, negarantuojame jos išsamumo ar tikslumo; taip pat nežadame užtikrinti, kad svetainė išliktų prieinama arba kad svetainėje esanti medžiaga būtų nuolat atnaujinama.

 

Atsakomybės apribojimas

Tiek, kiek leidžiama pagal galiojančius įstatymus, mes atmetame visus pareiškimus, garantijas ir sąlygas, susijusias su mūsų svetaine ir šios svetainės naudojimu. Niekas šiame atsakomybės apribojime nebus:

 

  • apriboti arba atmesti mūsų ar jūsų atsakomybę už mirtį ar kūno sužalojimą;
  • apriboti arba atmesti mūsų ar jūsų atsakomybę už sukčiavimą ar apgaulingą klaidinimą;
  • apriboti bet kokius mūsų ar jūsų įsipareigojimus bet kokiu būdu, kuris nėra leidžiamas pagal galiojančius įstatymus; arba
  • neįtraukti jokių mūsų ar jūsų įsipareigojimų, kurie negali būti atmesti pagal galiojančius įstatymus.

Atsakomybės apribojimai ir draudimai, nustatyti šiame skyriuje ir kitose šio atsakomybės apribojimo vietose: (a) yra taikomi ankstesnėje pastraipoje; ir b) reglamentuoja visus įsipareigojimus, atsirandančius dėl atsakomybės apribojimo, įskaitant įsipareigojimus, kylančius iš sutarties, delikto ir dėl įstatyminės pareigos pažeidimo.

Kol svetainė ir informacija bei paslaugos svetainėje yra teikiamos nemokamai, mes nebūsime atsakingi už jokius bet kokio pobūdžio nuostolius ar žalą.

 

Atnaujinta 2024-02-10

  wpChatIcon